kaamil12

NH TM175-Regulacja luzu łożysk zwrotnic

Polecane posty

kaamil12    0

Witam 

Posiadam NH TM 175 i były wymieniane łożyska na zwrotnicach  i pytanie brzmi jak sie reguluje tymi blaszkami, wystarczy podkładać aż sie zwrotnica bd swobodnie obracać ?  bez różnicy  na który czop one przyjdą czy góra i dół ma być po równo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadek9    186
Z tego co ja zawsze robiłem to o ile nie były wymieniane czopy i jeśli nie było nic więcej robione np przetaczanie itp to tak jak demontujesz tak samo składasz jeśli np były 3 na górze 2 na dole to dajesz tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaamil12    0
5 godzin temu, sadek9 napisał:

Z tego co ja zawsze robiłem to o ile nie były wymieniane czopy i jeśli nie było nic więcej robione np przetaczanie itp to tak jak demontujesz tak samo składasz jeśli np były 3 na górze 2 na dole to dajesz tak samo

Wymieniane były dolne czopy a przed rozebraniem byly dwie na dole z lewej strony i 3 na dole z prawej jak tak złożyłem to sie nie kręcą

Teraz mam z lewej na dole 0,30 góra 0,25 a prawa strona dół 0,45 gora 0,25 i ma znaczenie zeby było po równo czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

znaczy dołożyłeś już i się lżej obraca ? Mniej więcej daj po równo , najlepiej żeby wałki były w jednej linii , ale co to ma małe znaczenie bo i tak krzyżak jest, nawet podwójny

 

A ile dałeś za czopy masz tam na łożyskach czy na tulei takie jajko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaamil12    0
14 godzin temu, sebe1033 napisał:

znaczy dołożyłeś już i się lżej obraca ? Mniej więcej daj po równo , najlepiej żeby wałki były w jednej linii , ale co to ma małe znaczenie bo i tak krzyżak jest, nawet podwójny

 

A ile dałeś za czopy masz tam na łożyskach czy na tulei takie jajko ?

dołożone i sie lżej obraca, dokładne było tak   aż lekko sie zaczęły obracać

i nie wiem czy ma to jakieś wieksze znaczenie bo w sumie na jednej stronie przybyło 0,70mm a na drugiej 0,55mm 

ciągnik w piątek wyjechał i na pierwszy rzut oka nic sie z tym nie dzieje 

łożyska są 3 te same i jedno  z okładziną w środku pod czujnik skrętu

 

$_72.JPG

Cuscinetto-a-rullini-New-Holland-cod-47137676.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

a bo u siebie musze wymienić bo się na czopie obraca tyle że w fiacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaamil12    0
14 godzin temu, sebe1033 napisał:

a bo u siebie musze wymienić bo się na czopie obraca tyle że w fiacie

To jest oryginał z perkozu a jak patrzyłem na necie to około 250zl tylko ciekawe jaka jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rabit500
      Witam.
      Mam problem z ustawianiem wialni w 524. A mianowicie ktoś namotal w instalacji. I zaginelo sterowanie obrotami wialni. Więc jeśli ktoś miałby jakieś materiały schemat elektryczny tego układu. Oraz fotke z opisem przycisków w kabinie (w szczególności od wentylatora). Oraz czy regulacja działa bezpośrednio po zapłonie czy dopiero po uruchomieniu silnika.
    • Przez krzysiekb37
      Mam dominatora 76 , jak można wyregulować hamulce celem lepszego hamowania. Dodaję , że kilka lat temu zostały wymienione tarcze przez mechanika. Byłbym wdzięczny za zdjęcia .
    • Przez 12145
      Witam, nigdzie nie mogłem znaleźć tego tematu więc postanowiłem utworzyć nowy. Zwracam się do Was z prośbą/ zapytaniem gdzie znajduje się regulacja obrotów prędkości nagarniacza w Claas'ie Mercator'ze 70/75. W katalogu nic nie mogę znaleźć, w internecie też nic nie zobaczyłem. Pozdrawiam, i proszę o w miarę szybkie odpowiedzi.
    • Przez jaszczur2008
      Witam. Mam problem w mf 3125 z ehr.
      Problem taki ze jak oram i ustawie sobie na pokretle glebokosc np. na 4 i podniose i opuszcze przelocznikiem to nie opuszcza do tej samej pozycji co wczesniej tylko duzo wyzej staje. W tedy musze pokretlem zejsc do 6 by opuscil i zaraz spowrotem wrocic do 4 bo tak wali po rame.
      Co to moze byc?
    • Przez Andre8989
      Witam! Zakupiłem pług kverneland 4x12 na resorach (okrągła rama) mam pytane czy można regulować w tym pługu głebokość skib? bo druga skiba idzie płycej od pozostałych.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj