Polecane posty

bulekk    0

Witajcie.

 

Nowy Zetor Forterra 120 Hsx, prasa John Deere 570.

Po podłączeniu komputera prasy do gniazda 3 biegunowego zamontowanego fabrycznie, komputer nie uruchamia się, nie reaguje. Dodam, że prasa podłączana pod inny, starszy ciągnik działa bezproblemowo. Dodatkowo pomimo dobrze podłączonych gniazd 7 pinowych, wrzucając kierunek w prawo, w Zetorze przepala się bezpiecznik. Przy innym ciągniku również jest OK.

 

Pozdr.

Krzysiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1448

Masz w tym 3-pinowym gnieździe napięcie?  Bezpieczniki ok? Osobny włącznik do niego? Co do kierunkowskazu- czego oczekujesz po forum, że zdalnie sprawdzą Ci instalację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321
jak jest nowy to zgłaszaj na gwarancji

Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bulekk    0

Nie oczekuję rozwiązania problemu z kierunkami, to jest do sprawdzenia przez elektryka. Największy problem to komputer prasy. 

W gnieździe jest napięcie ale komputer nie rusza. Też się zastanawiałem czy jest gdzieś osobny włącznik tego gniazda ale skoro jest tam prąd to chyba problem leży gdzieś indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321
mto może masy nie ma

Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30
Napisano (edytowany)

Mam ten sam problem tylko w nh t5060 i prasa jd 580. Czy udało się rozwiązać ten problem? 

Tu jest schemat elektryczny wtyczki tego sterownika CC1018542.gif

Edytowano przez look19

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30
Napisano (edytowany)

Polecam podłączyć prasę do innego ciągnika i zobaczyć czy sterownik się uruchomi, a przed tym jeszcze rozkręcić wtyczkę w ciagniku i zobaczyć czy wszystkie przewody są do niej podłączone. U mnie nie były tzn plusa po stacyjce nie było. 

EDIT: Po otwarciu sterownika tego na prasie okazało się że ścieżka od tranzystora jest spalona trzeba ją odnowić i najprawdopodobniej wymienić tranzystor po tym zabiegu powinno zadziałać. 

Edytowano przez look19
Rozwiązanie usterki

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Azor07
      Jaki wybrać krokodyl do zetora 7245 ? Jakiej firmy i jaka szerokość będzie najlepsza?
    • Przez Harnas16
      Witam, mam problem z halogenami. Mam podłączone z tyłu dwa halogeny Led na błotniku i cały czas mrugaja. Gdy się jedzie lub gdy się włączy kierunek to mrugaja cały czas. Masa jest skręcona na dwie nakrętki przy błotniku. Jakieś rady? Pozdrawiam
    • Przez rolkam72
      Witam. Otóż sprawa wygląda tak ciągnik zetor 10245 ma słabe ciśnienie na wale a mianowicie 1.8 wolne obroty zimny 5 wysokie. 0,5 wolne obroty rozgrzany 3 wysokie rozgrzany. Obawiam się że będzie wał do szlifu i nowe panewki jednakże na czas żniw chcielibyśmy odkręcić misę w razie co założyć nowa pompę oleju i jeśli się da to wymienić panewki od bez odjezdzania silnikiem. I tu moje pytanie czy da się wymienić panewki bez odkręcania silnika bo korbowodowe to ok ale główne? Z góry dziękuję za wszelakie sugestie i podpowiedzi
    • Przez rolkam72
      Witam serdecznie wszystkich użytkowników .
      Otóż jest taki problem .
      Stacyjka nie rozłączała mi prądu i blokowała się kierownica .
      Kupiłem nową założyłem i pali się tylko i wyłącznie kontrolka od ładowania .Żaden wskaźnik ani nic innego włącznie z rozruchem .
      Po włożeniu starej jest to samo 
      Wychodzą z ciągnika 3 kable jeden z nich plus drugi wyjście na kontrolki i 3 rozruch 
      Po kręceniu kluczykiem stacyjka podaje na kontrolki prąd ale nic się nie dzieje nie tyka ten stycznik nie zapalają się zegary ogólnie nic nie ma.pradu .
      Bezpieczniki dobre na 2 z nich jest jakiś znikomy prąd 2.8v .
      Proszę o radę co może być uszkodzone .
    • Przez seba836
      Witam mam problem z wyłącznikiem prądu jak się pomylę i kliknę dwa razy na ON to nie chce się już włączyć przez kilka godzin/dni. Ostatnio czekałem 2 dni i normalnie po tym działa wiecie o co może chodzić i jak to obejść ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj