Polecane posty

mateo105    1

Witam panowie  od kilku dni mam problem z moim mfem otoz podnosnik przestal podnosic. kilka dni przed zauwazylem ze na wolnych obrotach maszyna opada i aby podniesc musialem go gazowac. co to moglo sie stac?? dodam ze na wyjsciach mierzylem sienienie to jest ponad 180 bar czyli pompa zebata chodzi.

mateo105    1

olej wymieniony z 1,5 roku temu. a filtr czyszczony byl dokladnie na jesieni ub. roku

Wiadomość z agroFakt.pl

Karol445    42

Coś z zaworami albo siłownikiem skoro masz ciśnienie na wyjściach ani oleju ani filtra nie ma co wymieniać jak orbitrol działa to cos z plecakiem poważnego i trzeba rozbierać.

MF675ursus    273

Tak, ale pewnie to nic nie da. Filtr jest ten sam dla pompy zębatej i tłoczkowej, a skoro zębata daje ciśnienie, to filtr powinien być ok. Jednak wyczyszczenie filtra nic cię nie kosztuje, więc zacznij od tego. A możemy zgadywać, że pompa tłoczkowa padła, lub siłownik przepuszcza (jednak mniej prawdopodobne, musiałby być bardzo nieszczelny, skoro nic nie podnosi). Przy dłubaniu warto sprawdzić też rozdzielacz (oscylator przy pompie)

mateo105    1

dodam tylko ze to slalo sie nagle podczas narmalnej pracy w polu agregatem. kilka przejazdow bylo wszysrko w pozadku a za ktoryms opuscilem i juz nie podniosl

akmaly    256

Jeśli nie znasz się na tym to wezwij mechanika. 

Hydraulika w tym ciągniku jest dość prosta, ale i tak zabawa z nią może być kosztowna. Wg. mnie to masz problem gdzieś poza pompą a przed siłownikiem. Podstawa to sprawdzić ciśnienie za pompą, później szukaj dalej. 

lukbold    664

no jak to jak... nieraz tu pisali że na króćcu gdzie masz podpięty siłownik wspomagający.... a jak nie masz siłownika to zrób zdjęcie plecaka w przedniej części

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez razorM31
      Witam
      Mam problem, mianowicie nie działa mi podnośnik w ciągniku Case 5120, nie reaguje na żadne polecenia, kontrolka non stop mruga na pomarańczowo. Jaka może być przyczyna?
    • Przez KIbul
      Witam. Problem z jd 6400 traktor kupiony z zepsuta hydraulika. Pompa z tylu pod siedzeniem zregenerowana Nowe filtry,olej. Traktor złożony,działa. Jednak gdy po porządnym rozgrzaniu się zapaliły się kontrolki (jak na zdj) i traktor nie chce ruszyc ani w przód ani w tyl. A jeżeli się uda to strasznie szarpie. Skrzynia to chyba jedna z najprostszych bo od A do F i 3 przełożenia i wsteczny na 2 wajsze. Gdzie szukać przyczyny??😶 Dodam że wspomaganie,tur i podnośnik chodzi bez zarzutu...

• Przez FenDem
      Witam.Mam problem z Fendt'em, poblem jest z odpalaniem poniewaz po zgaszniu silnika nie chce odpalic(kreci kreci i nic) trzeba wyjsc podpompowac na pompce paliwo przy filtrze i szybko wskoczyc do kabiny i odpalic i jakos złapie, lecz nie trzeba szybko to zrobic bo po jakis 10 sekundach po pompowaniu nie odpali.
      Filtry zostały wymienione na nowe lecz dalej od 2 tygodni jest to samo czy jest ciepły czy zimny.
      Fendt 826 vario rok 2014.
    • Przez Marek1387
      Witam, mam problem z moim massey-em 3080 otóż nie działa wom na 1000 obr. na 540 kręci, sprawdzałem tą linke co idzie do tyłu przy ramieniu i ta dźwignia pracuje bez oporu, tak jakby nic nie przełączała. Z góry dzięki za podpowiedzi.
    • Przez mmgg07
      Witam,
      Mam problem z podnośnikiem hydraulicznym. Po wymianie filtra oleju hydraulicznego przestał opadać. Dodatkowo założona została uszczelka pod skrzynią biegów (mały otwór na parę śrub). Wcześniej wszystko działało. Czy ktoś miał podobny problem?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.