Kuba84241

Claas Variant 280 rc

Polecane posty

Kuba84241    0

Witam.mam kilka pytań co do claasa Variant 280 RC. 

1.jak naciągnąć pasy bo są trochę luźne i środkowy pas jest bardzo luźny

2.dlaczego kiedy skończy się robienie beli na miękkim rdzeniu to ciągnik bardzo ciężko idzie, wom staje i spżęgiełko przeskakuje jakby siłownik nie popuszcza docisku.

3.do czego służy ten przyżąd

 Z góry dzięki

15261915415211594272176.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gr_rat    19
Napisano (edytowany)

Na tym ustawiasz siłę zgniotu balota , wszystkie pasy muszą mieć taką samą długość jeśli jeden jest nadmiernie wyciągnięty skróć go wedle pozostałych 

07DECE93-9F72-4EC9-84C8-86D4643E367F.jpeg

869BE5C7-00DB-4F21-AD33-16E5C352FA10.jpeg

Edytowano przez gr_rat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gr_rat    19

Metalowa z czarna gałkĄ dźwignia bezpieczeństwa typowo przy rozdzielaczu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba84241    0
Napisano (edytowany)

Dzięki Już rozumiem tylko jedno pytanie jak mam tak ustawione pasy to napną się równo każdy czy muszę spinkami je jakoś skrócić 

15262020554571970367597.jpg

15262020821221146352197.jpg

Edytowano przez Kuba84241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gr_rat    19

Środkowy obwieszony , samego go nie naciągniesz musisz skrócić wedle reszty na spinkach , przyciąć i na nowo zakuć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andrz17xd
      Witam wszystkich tutaj na forum. Piszę tutaj bo chciałbym się was poradzić w pewnej sprawie, a szczególnie chodzi mi o użytkowników którzy posiadają kombajn claas dominator 85. Chciałbym się dowiedzieć od czego służy lampka zaznaczona w kółeczko na zdjęciu. Domyślam się, że służy ona do retromatu, ale chciałbym się dowiedzieć co dokładnie ona sygnalizuje?


    • Przez POLAKPl
      Witam, potrzebuję instrukcji napraw claas ares 816 po polsku. Czy może ktoś tako posiada? 
    • Przez Seba7341
      Witam 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
    • Przez Seba7341
      Witam serdecznie 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
    • Przez Seba7341
      Witam serdecznie 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj