Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mf362    246
Napisano (edytowany)

Nowy kolorek.Czas na odświeżanie dachu ostatnio byl malowany 2010r walkiem.Tym razem natryskowo pistoletem :)

Wiecie ile moze kosztowac nowa podsufitka do tego dachu?

IMG_20180508_142151.jpg

Edytowano przez mf362

mf362    246

Ciekawa oferta.Tylko czy musze wyrzucić do tej podsufitki plyte plisniowa i styropian z dachu?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez fliegl
      Mam prośbę dla posiadaczy kabiny czeskiej którzy posiadają jeszcze ramkę
      o zmierzenie jej tak jak zaznaczyłem na zdjęciu.
      Ja niestety takiej ramki nie posiadam a chciał bym taką zrobić.
      Z góry serdecznie dziękuje.

• Przez wektra
      TANIE BLACHY TRAPEZOWE

Blachy idealnie nadają się na budynki gospodarcze, drewutnie, altanki, ogrodzenia, obicia ścian, kurniki, obory, stajnie, garaże itp.
      W naszej ofercie posiadamy Blachy Trapezowe T.7 / T.8 / T.14 / T.18 / T.35 do T.55 w różnych kolorach RAL, ocynk i alucynk.

Producentów: SSAB, Arcelor.
      Grubość: od # 0,35mm do # 0,70mm
      Długość: 2000, 2050, 2500, 2550, 3000, 3050,
      3500, 3550,4000, 4100, 4200, 4500, 5000, 5200,
      5500, 6000, 6500, 7100, 7200, 8000mm

Blachy płaskie, blachy w kręgach, blachodachówki, parapety zewnętrzne oraz metalowe sztachety.

Na życzenie Klienta docinamy blachy na wymiar.

Blachy w 1 i 2 gatunku.

Ceny blach już od 8,88pln netto/m2

MOŻLIWY ODBIÓR TOWARU W 18 PUNKTACH (BEZPŁATNIE):
      http://alpha.wektra.pl/targi/
      lub
      https://www.google.com/maps/d/u/0/edit?mid=zz2WdEDtUSHs.k8ZzSvWw3svg

Kontakt:
        tel.: (48) 507 059 983 / (81) 8879548 / (81) 8886799 email: sklep@wektra.pl (Zamówienia) 
      email: piekarczyk@wektra.pl (Doradca Klienta)

http://www.wektra.pl

• Przez KacperMaksalon
      Witam. Czy może ktoś mi powiedzieć gdzie moge zakupic plastikowy dach do belarusa 952.4 niestety moj sie połamał ze starciem z garażem. Chodzi o tą część ktora jest podnoszona przes siłowniki. przednia czesc z halogenami została cała za odpowiedzi bardzo dziekuje
    • Przez matix0x
      Witam! Wie ktoś gdzie mógłbym kupić naklejki na dach kabiny takie jak na poniższych zdjęciach? Szukałem na aledrogo i innych sklepach internetowych i nigdzie nie mogłem ich znaleźć. Będę bardzo wdzięczy za pomoc bo właśnie remontuje zetorka i chcę pomalować dach na czerwono.

• Przez adamson330
      Czołem

Mam do remontu dach dwuspadowy (pod papę) na starym budynku gospodarczym. Wymiary budynku w podstawie ok. 9x26m. Obecnie używany jest on jako magazyn na zboże, garaż, kotłownia.
      Więźba dachowa jest jeszcze nawet nawet, niestety papa jest już cieniutka. Widać deski miejscami i zaczyna przeciekać.

1. Jak ratować ten dach rozsądnym kosztem?
      2. Czy jest sens kłaść nowe pokrycie na stare deski i papę? Może lepiej zwalić wszystko i położyć nową więźbie itd, ale to znowu koszta?
      3. Myślałem o papie termozgrzewalnej. Jakie koszty?
      4. Może blacha trapezowa? Koszty?
      5. Inne pokrycia?
      5. Co zrobić z tymi ogniomurkami od szczytów? Rozwalić i dobudować kawałki połaci dachu? A może tylko je pokryć? Woda leje się jednak po szczytach bez okapów na nich.
      6. Zakładać rynny? Jakie koszta?

Z góry dzięki za pomoc

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj