pieniu2506

renault Ares 626

Polecane posty

pieniu2506    0

Witam . Mam problem z ehr przy renault Ares 626 rz . Chodzi o to że podnośnik na blotnikach podnosi natomiast nie działa funkcja opuszczania. Sprawdzałem przyciski przekładając wtyczki i są dobre. Ma ktoś jakiś pomysł? Podnośnik sterowany z kabiny działa ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

kable


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieniu2506    0

Ok. Jak coś znajdę to dam znać.

Właściwie to jest jeszcze jeden problem. Chodzi o to że traktor tuż po odpaleniu od razu zgasnie. Potrafi to zrobić nie raz 3 i 4 razy. Innym razem nawet stoi dłużej i pali od strzała. Coś się przycina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

Bez diagnostyki pisanie czego cokolwiek mija się z celem.


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieniu2506    0

Obiecałem że jak coś znajdę to dam znać. Miałeś rację kolego z tymi kablami. Problem był w pinach przy kostce do komputera. Jakimś cudem się wysunely i przez to nie łączyły. Na razie jest ok.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieniu2506    0

Koledzy mam jeszcze pytanko. Co może być przyczyną drgania podnośnika. Chodzi o to ,że jak ustawie sobie wartość stałą np do orki , żeby mi podnośnik opuszczał do pewnej wysokości to migają na przemian na wyświetlaczu TCE strzałki lewa i prawa i podnośnik delikatnie drży i pulsuje do góry i na dół. Czyżby coś się działo z czujnikiem podnoszenia ramion?. Dodam że podnośnik działa prawidłowo. Problem jest tylko przy podczepionej maszynie .

Edytowano przez pieniu2506

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieniu2506    0

Masz rację kolego. To mi wygląda na amortyzację jeśli pojawiają się na ekranie tę 2 Strzaleczki. Jedno mnie zastanawia. Na postoju jest ok. Moge przyciskami plus i minus regulowac .Jak ruszę w pole to wtedy podnośnik drga. Może jakiś zawór albo czujnik od amortyzacji.Gdzie go szukać. Ktos podpowiada ze to wina sterownika , że jest za bardzo czuły na tę opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieniu2506    0

Koledzy już jest ok. W sterowniku jest taki przycisk z zygzakami musialem wartość zmniejszyc do zera i juz nie drga podnośnik. Fajnie tylko,że nikt za bardzo nie pomaga na forum. Mam problem i sam go rozwiązuje. Ale niech to będzie pożyteczne dla innych mających podobne problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj