News
yacenty

Ochrona liścia flagowego - nowa substancja czynna, nowe możliwości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
yacenty    739

Jakie zagrożenia czyhają obecnie na zboża? jak właściwie wyznaczyć termin zabiegu T2? jaką ochronę zastosować, by zwalczyć choroby i zwiększyć plony? 

Na te i wiele więcej pytań odpowiemy podczas specjalnej prezentacji online poświęconej ochronie liścia flagowego i podflagowego.

Tylko na AgroFoto.pl: Ochrona liścia flagowego - nowa substancja czynna, nowe możliwości.

Czwartek 10.05, godz. 20:00

Poprowadzi Adam Szepiela, Ekspert ds. fungicydów w zbożach z firmy SYNGENTA

Bądź tam razem z nami!

Załóż słuchawki, usiądź wygodnie w fotelu i dowiedz się jak właściwie chronić liść flagowy i osiągnąć wysokie plony.

Link do pokoju webinaryjnego: https://agrofoto.clickmeeting.com/ochrona-liscia-flagowego-nowa-substancja-czynna-nowe-mozliwosci

syngenta-600x600.jpg

syngenta-600x600 (1).jpg

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Blog o uprawie roślin na Dolnym Śląsku - Nasze uprawy - AgroFoto.pl
My agri pictrues

yacenty    739

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Blog o uprawie roślin na Dolnym Śląsku - Nasze uprawy - AgroFoto.pl
My agri pictrues

• Podobna zawartość

• Przez tomek9149
      Witajcie. mam takie pytanie co was do wiecie o nowej ustawie o egzekucji komorniczej. mam byc mniej bolesna. jak to wygląda w rzeczywistości co może zabrać a czego nie może?. 
    • Przez NABUCH
      Witajcie. W moim MF-ie 255 miałem  wymienione sprzęgło na nowe. Dzisiaj próbowaliśmy wjechać do obory  i zonk sprzęgło raz działa raz nie . Z wbiciem biegu raczej nie ma problemu gorzej z wyciągnięciem biegu.  Czasem sprzęgło działa tak ,że  można zmieniać biegi bez problemu a najczęściej jak zmieni się na wsteczny wtedy zaczyna się zacinanie. Czasem muszę zgasić ciągnik żeby można było wyjąć bieg. Po zgaszeniu bieg wyskakuje bez problemu. Luz sprzęgła wygląda ok .  Ktoś coś podpowie co może być przyczyną. Pozdrawiam Nabuch
    • Przez viperwlkp
      witam wszystkich forumowiczów. chciałbym poznać opinie użytkowników nowej sipmy. jakie wady jakie zalety? czy może lepiej za ps1210 clasic wybrać ursusa z543a
    • Przez RafaOrczykowski
      Witajcie
      Przymierzam się do zakupu nowej przystawki do kukurydzy. Rozpoznałem rynek praktycznie wszystkich marek wiec jeśli ktoś był by zainteresowany czymś niech śmiało pyta. Mimo wszystko jakoś nie mogę podjąć ostatecznej decyzji.
      Aktualnie waham się miedzy Geringhoff-em Mais Star Horizon a Olimac Drago GT. Obie maszyny są w porównywalnych pieniądzach. Szczególnie zależy mi na dobrym cięciu słomy. Prace Geringhoffa widziałem dlatego długo tylko on wchodził w grę. Ostatnio jednak zamieszał mi w głowie ten OLIMAG (2 docinacze horyzontalne). Co o tym myślicie ?
       Na plus myślę cięcie ale za to więcej elementów zużywalnych przez co droższa perspektywa użytkowania 
    • Gość ROTODISEL
      Przez Gość ROTODISEL
      Mam pytanie- na tabliczce jest wbite i240obr/min a wałek wom ma 540  czy mogę podłaczyć bezpośrednio dowalając jedynie więcej obrotów śilnika i niebawic sie w przekładnie pasowe?dodam pompa nowa z deklami na wlotach zalana olejem leżała od 90tych w magazynie plomby i fabryczna farba nawet na kole pasowym.Prosze o porady

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.