Gość

Sprzedam prasę sipma z 224 /1

Polecane posty

Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Witam. Sprzedam prasę kostkującą Sipma Z 224/1 Prasa jest w idealnym stanie, pracowała w niedużym gospodarstwie bez usług z ursusem C 360. Garażowana i nigdy nie myta wodą, zawsze zakonserwowana na zimę. Instalacja elektryczna w pełni sprawna. Opony jak nowe. Posiada przeciwwagę.

Jestem pierwszym właścicielem od 2007 roku.

Wyposażenie:

- drabinka do belek
- wałek WOM
- katalog i instrukcja
- zapasowe tulejki ceramiczne

Prasa od 5 lat używana sporadycznie przy sianie (niecała przyczepa) ponieważ przeszedłem na baloty i z tego też powodu ją sprzedaję.


Maszyna do obejrzenia w Daszynie, powiat Łęczycki, województwo łódzkie. 
Cena 19000 zł. do negocjacji.

Nie wystawiam faktur VAT, nie posiadam transportu 

W razie pytań proszę o PW lub email tomaszs9999@gmail.com

Zachęcam do kupna. Pozdrawiam. 

prasa-sipma-z-2241-wersja-eksportowa-kostkujace-daszyna-487812732.jpg

Ogłoszenie dodane 07.05.2018

 

prasa-sipma-z-2241-wersja-eksportowa-daszyna-sprzedam-487812740.jpg

prasa-sipma-z-2241-wersja-eksportowa-487812736.jpg

 

prasa-sipma-z-2241-wersja-eksportowa-lodzkie-daszyna-sprzedam-487812751.jpg

prasa-sipma-z-2241-wersja-eksportowa-daszyna-487812754.jpg

prasa-sipma-z-2241-wersja-eksportowa-487812756.jpg

prasa-sipma-z-2241-wersja-eksportowa-sigma-daszyna-487812744.jpg

prasa-sipma-z-2241-wersja-eksportowa-daszyna-487812758.jpg

Edytowano przez Gość
Dopisanie info o transporcie i dacie dodania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No nawet ładna . Jak byś tak z połowę opuścił ...9_9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Fajnie, fajnie ale zdjęcia podbieracza jak i ślimaka to jednak trochę mi brakuje w tym ogłoszeniu :P


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, zetorki12 napisał:

No nawet ładna . Jak byś tak z połowę opuścił ...9_9

Połowę może nie, ale parę tyś czemu nie 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDRIUROL    39

mialem w podobnym stanie doinwestowana ale starsza to poszla za 7tysi i bylem mega zadowolony bo wtedy na samym olx bylo ich 7stron, bedziesz mial problem za tyle sprzedac chyba ze u cb dopiero sie pojawiaja takie maszyny, u mnie nikt juz nie chce kostki i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Niedawno znajomy czerwoną sprzedał za 14. Może i mi się poszczęści. A jak nie, to dalej będzie stała w garażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz0920    443
Nawet gdybyś miał nówke to jest problem z pozbyciem, prawie wszystko teraz idzie na Ukrainę po 3-5tys i ludzie się cieszą że w ogóle biorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765

Moja czerwona poszła na Ukrainę za 8tys ,a tak w ogóle z ogłoszenia nikt nie zadzwonił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thompson79    31
Teraz wszyscy idą w bele. Sam mam kostkującą i nie wiem co z nią zrobić. Jedną już sprzedałem za 3.7tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Zastanawiam się o czym myślał autor w 2007r kupując taki sprzęt? Przecież taka prasa wtedy pod 40 tys kosztowała :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

30. Dwadzieścia z kawałkiem kosztowała famarolka, a 40 kosztowała rolka. Do tego ładowacz czołowy. A prasę potrzebowałem na już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Dodaj ogłoszenie na ukraińskim olx jedyna nadzieja chociaż za tą cenę będzie ciężko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15348
7 godzin temu, zetorki12 napisał:

No nawet ładna . Jak byś tak z połowę opuścił ...9_9

To co kupujem do spółki, jeden rok u ciebie stoi, drugi u mnie, taka ładna szkoda żeby poszła w kata ręce.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz0920    443
Już ponad 12 lat temu gdy kupowałem prasę zwijajaca krone to wszyscy się ze mnie śmiali że nie zarobie na części że kostka wygodniejsza np w stodole ułożyć czy do patykow swoniom wrzucać, minęły trochę czasu zrobił się szał na bele to wszyscy przychodzili żeby im presowac bo nie mogli ogarnąć z czasem. Kiedyś to żniwa to było 3 tygodnie non stop upał to każdy z kostka zdążył a teraz pogody kilka dni że ledwo bizon skosi a nie mówiąc o prasowaniu kostka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1150

kupa $$ za taki sprzęt, teraz nawet nikt na usługi nie woła, komu trzeba to ma swoją rolkę

nawet jakby ktoś szukał to wybierze starszą, może nawet lepiej wykonaną i w dużo niższej cenie, no ale powodzenia w sprzedaży


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
52 minuty temu, Rolnik1973 napisał:

To co kupujem do spółki, jeden rok u ciebie stoi, drugi u mnie, taka ładna szkoda żeby poszła w kata ręce.

Od kwietnia do października u Zetorka a od października do kwietnia u Ciebie :D

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Rolnik1973 napisał:

To co kupujem do spółki, jeden rok u ciebie stoi, drugi u mnie, taka ładna szkoda żeby poszła w kata ręce.

Na spółkę możemy brać . Tylko wolałbym po pół roku , a nawet jak dla mnie to tylko od połowy maja , do połowy września , a resztę roku Twoja . :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

izydor6280 napisał:

kupa $$ za taki sprzęt, teraz nawet nikt na usługi nie woła, komu trzeba to ma swoją rolkę

nawet jakby ktoś szukał to wybierze starszą, może nawet lepiej wykonaną i w dużo niższej cenie, no ale powodzenia w sprzedaży

Jeśli nie sprzedam za zadowalające pieniądze, to dalej będzie stała w garażu. Ani mi nie przeszkadza, ani aż tak bardzo gotówki nie potrzebuję. Sam wiesz jak jest. Jak za coś chcę dostać 100 zł i powiem, że tyle kosztuje i ani złotówki mniej, to kupiec powie nie chcesz opuścić to se trzymaj. Ale jeśli powiem, że kosztuje 150 i zejdę do 100 to każdy będzie zadowolony. W każdym razie jak sprzedam prasę to dobrze. Jak nie sprzedam to też źle nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8510
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Rolnik1973 napisał:

To co kupujem do spółki, jeden rok u ciebie stoi, drugi u mnie, taka ładna szkoda żeby poszła w kata ręce.

soboty , niedziele u mnie :D

w grudniu sprzedałem niemkę k442 za 2,2 tys , dobra cena ?

Edytowano przez witejus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz0920    443
Tylko zawsze będzie gorzej. Za kilka lat kto ją kupić za te 10 jak już będą same zwijajace? Ukraina też się zasyci tymi kostkami i zaczną sprowadzać zwijajace. Dla ukraińca wydanie 5 tys na prasę to dużo w porównaniu do zarobków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Mylisz się, to kraj zacofany i tam taka prasa to rarytas, nie mówię że każdego stać na nią ale jakąś grupę rolników na pewno.... Sprzedałem zjechanego bolko za 5tys i potem znalazłem go na olx.ua za 3000 dolarów i poszedł. Ich rynek jest głodny tak jak nasz w latach 90-tych, i podobnie boją się niemieckich maszyn a nasze traktują jak swoje czyli tanie w naprawie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlody5674
      Witam chce kupić owijarkę samozaładowczą i mam dylemat która wybrać, słyszałem ze Sipma jest troszkę lepsza od pronra, ktoś miał doświadczenie z tymi owijarkami proszę o wasze opinie która wybrać żeby można było pracować bez awaryjnie, z góry dziękuje za odpowiedzi Pozdrawiam !  
    • Przez cris10
      Prasa Sipma Z-224/1 rok 1992 . Garażowana od nowości , stan techniczny oraz wizualny bardzo dobry , nie wymaga wkładu , w pełni sprawna , w cenie również wałek . Jesli ktos zainteresowany to podam numer na priv . 
      Cena to 8000 zł do negocjacji 


    • Przez rolnikgospodarny95
      Witam was kochani mam pytanko posiadam belotnice z 279 z podbieraczem 2.40m i taka sprawa słyszałem że 10 razy musi bela owinac sznurkiem żeby nie rozleciała sie a jedni mówią że 16  razy mówię tutaj o słomie i pytanko kieruje do was ile zalecacie owinięć z waszego doswiadczenia ?
    • Przez mieczownik
      Witajcie stoje przed zakupem prasy Jaka prase polecacie do siana słomy i sianokiszonki 😉 ciagnik do prasy to Claas Arion 620 Ursus 1224 ❤❤❤
    • Przez SimFan
      Kupię prasę rolującą do 16 tyś złotych, najlepiej z rotorem ale rozważę każdą propozycję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj