Skocz do zawartości
News

Polecane posty

panmino    6

Cześć, chciałbym sobie zafundować najprostszy możliwy EHR w Belarus 1025.2. Pomyślałem, żeby założyć siłownik elektryczny poruszający dźwignią podnośnika i przełączniki załączajace w kabinie i na błotniku. Czy to się da zrobić w tak prostej wersji? Jakie są wady takiego rozwiązania?

Roman_h2    57
Jest na Tym forum czlowiek który coś takiego zbudował i sprzedaje poszukaj w wynalazkach.

wady są takie że sterując przyciskami nie ma takiej precyzji gdyż np chcesz podnieść pług ciutkę a podnosisz 10cm a jak dobierzesz wolniejszy skok siłownika to znowu bedzie bardzo powoli podnosić na uwrociach. najlepiej to sterując pokrętłem ale do tego trzeba mieć już sterownik- taki jak zrobił kolega o którym mowa wyżej

panmino    6

A znacie kogoś, kto używa tego sterowania wykonanego przez wspomnianą osobę?

panmino    6
Napisano (edytowany)

Problem jest taki, że on nie wystawia rachunku. Nie mam zatem na to żadnej gwarancji. Na maile odpisuje po kilku dniach i boję się, że jak pojawiają się jakieś problemy, to zostanę sam z tym wszystkim.

Edytowano przez panmino

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Riko1995
      Witam.czy wymienial ktos uklad kierowniczy c4011 na uklad elektryczny?co bym musial zmienic zeby on podszedł tam zeby nie bylo go widac?caly pulpit mam zmieniony na nowy ale zbiornik mam Stary 

• Przez PawełWilczewski
      Witam wszystkich czy ma może ktoś z was, wąs do siłownika wspomagania co jest przykręcony do napędu przedniego. Chętnie kupie. proszę o kontakt w prywatnych wiadomościach z ewentualną ceną.
    • Przez antymechanik
      Witam,mam problem nie mogę ściągnąć dachu w john deere 6330. Poodkrecałem wszystkie śruby na dachu i też od spodu na klucz ampulowy a dach nadal nie chce drgnąć
    • Przez Marekk12
      do czego służą przyciski przy dźwigniach hydraulicznych new holland  t6080
    • Przez International1455
      Witam Od pewnego czasu Mam problem z podnośnikiem i wspomaganiem w moim ciągniku Massey Ferguson 30 70 ciągnik podnosi bardzo powoli a czasem wcale wspomaganie w ogóle nie działa Nie wiem co to może być niedawno wymieniałem pompe  Pompa jest w dobrej kondycji ponieważ była mierzona manometrem nie wiem gdzie szukać problemów proszę o pomoc

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.