UrsusJohnDeereTeam

Czy dobrze założyłem folie i jakie folie polecacie

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Witam.Mam pytanie odnośnie tego czy dobrze założyłem folię  a także jakiej firmy polecacie folie 

31714532_852338324959006_4548528666073628672_n.jpg

Edytowano przez UrsusJohnDeereTeam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Tak prawidłowo powinnabyć założona folia 

Sorry za jakoś zdjęcia. 

 

1525346555979105098473.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    715

Widzę że nowa owijarka, to nie łatwiej spojrzeć na rysunek, albo do instrukcji? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2345
ta u mnie w tosi byl rysunek ale odwrotnie naklejony pół godziny się glowilem jak to zalozyc żeby bylo jak na rysunku

jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

No normalnie ręce opadają -_- wstawić zdjęcie a oni madal nie wiedzą jak założyć rolkę folii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ostatnio rozmawiałem ze znajomym i wprowadził mnie w lekki kłopot znowu z tą folia,poniewaz sadzi ze mam zle zalozona.Wiec chce sie upewnic bo lepiej miec pewnosc niz pozniej wyrzucac te bele na obornik :/ 

Wiec zalaczam zdjecie jeszcze raz 

32076185_855776047948567_126638150104645632_n.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2184

  Jedne kręcą w lewo inne w prawo,i w jednej wychodzi klejem do góry w innej do beli. Sugerować się modelem owijarki a nie klejem.  Pracowałem sobie obiema i czy tak czy tak aby był zbity materiał,nie przerwana folia to jedna jak i druga może stać w wodzie [miałem zalany teren tak z 40cm,przez pewnie 2 tygodnie] i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez darsonspire
      Witam i jak w temacie i chcialem dodac ze potrzebuje ladowacza do ciagnika lamborghini spire jest to odpowiednik R2 ciagnik 90 konny i złożony jest wniosek na udzwig do 1600kg. Co byscie polecili a dokladniej jaka firma chwali sie obecnie najlepsza opinnia uzytkownikow, co byscie mogli mi podpowiedziec przy kupnie na co zwrócić uwage przy eweltualnym dogadywaniu u dealera? Osobiscie zastanawialem sie nad agromaszem oraz intertechem a i oczywicsie traktor nie ma adaptacji i czy robia ja firmy produkujace tury czy to trzeba gadac z dealerem czy owa produkuje? 
    • Przez PrzemekRol29
      Witam. Zwracam się do Was z prośbą o pomoc, kupiłem Ciągnik Massey Ferguon 6180 Dynashift z 1997 roku z oponami: przód 380 mm szerokości, tył 600mm.
      Czy jest możliwość zmniejszenia szerokości z tyłu opon jak tak to na jakie, interesuje mnie szerokość między 450 - 500, czy przy tym będę musiał zmieniać felgi czy jest opcja zwężania, oraz dodatkowo czy będę musiał zmieniać coś przy oponach z przodu ? Dziękuje za pomoc.
    • Przez Arek
      Chcę zakupić dysze do rozlewania RSM. Jakie polecanie i dlaczego? Wachlarzowe Lechler FD czy może 5 lub 7 otworowe polskie czy jeszcze jakieś inne ?
    • Przez MateuszCiurysek
      Witam planuję do Zetora 5340 założyć lampy ledowe na dach na przód i tył i  o to pytanie które lampy wybrać 16 czy 9 diodowe i jakie światło rozproszone czy skupione i żeby nie zakłócały radia,  https://allegro.pl/oferta/lampa-9-led-halogen-roboczy-27-w-12-24v-diodowa-kw-6097946121?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=Y2FtcGFpZ24AMTEwNzI0NzEAMTI2MTA1AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=2a5350ef-7117-4aae-ac46-6a591acd60c9 takie się sprawdzą ?
    • Przez RolnikzPodkarpacia
      Witam chciałbym się Was poradzić w sprawie zagospodarowania dobrze ziemią. Za niedługo przejmę gospodarstwo po rodzicach na chwile obecną mamy ok 15ha ziemi. Hodujemy ok 35 sztuk swiń, 7 byków, 2 krowy, 2 konie plus źrebaki. Ja chciałbym zostawić tylko konie i bydło opasowe. W oborze zmieszcze konie i 10 sztuk bydła. W chlewni po przeróbkach mógłbym trzymać cielaki. A później w miarę zarobków chciałbym przerobić stodołe na bydło ( wejdzie tam 20 sztuk uwiązowo) . Czy takie coś ma szanse wypalić? I jak zagospodarować dobrze ziemie które mam? (ziemia III i IV klasa) łąki ok 5ha. W grę wchodzi też dzierżawa ziemi ok 5ha i łąk 2ha w przyszłości.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj