Zaloguj się, aby obserwować  
lexy

Masey Ferguson 3650s opis panelu ehr oraz regulacji szerokości tuza

Polecane posty

lexy    0

Może ktoś posiada instrukcję użytkowania  tej maszyny.W jaki sposób  reguluje się ramiona od tuz szerokość. Nie mogę  znaleźć przycisków  do tego.

Dziekuje

15253438950261092035474.jpg

15253439270001437628695.jpg

1525343953172998926092.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez malyradzio
      Witam,
      Proszę o pomoc ,mam problem z podnośnikiem ,mianowicie niema kompletnie zasilania w panelu EHR. Zgasł nagle podczas pracy ,nie świecą się żadne diody ,nie reaguje na przełączanie pozycji góra /dół ,nie reagują przełączniki na błotnikach.

• Przez Mf1990
      Witam Mam problem z ehr a mianowicie po odpaleniu ciagnika wszystko dziala cacy po jakiś 10 15 min przestaje dzialac ehr i przyciski na błotnikach  dodatkowa nagle sam przelaczyl z zająca na żółwia  i nie idzie przebić z powrotem na zająca .
    • Przez stolarz02
      Witam
      Przepraszam jeżeli zrobię gdzieś błąd, ale jestem początkujący.
      Mam pytanie do użytkowników MF 3125. Czy też ciągnik Wam tak słabo skręca przy załączonym przodzie. Nie wiem czy to normalne czy siadł atak bądź coś innego.
      Proszę o pomoc
    • Przez ekotrak
      witam
      mam problem z rewersem w moim mf 6160. mianowicie mrugają mi kontrolki od jazdy przód tym (cały czas na zmianę, raz przód raz tył). rewers działa. jak przełączam na jazdę do przodu, wszystko fajnie płynnie pracuje, ciągnik rusza bez problemu, bez zgrzytów itp. jesli jednak załączm na jazdę do tyłu to jest "zgrzyt" i ciągnik jedzie do tyłu. jeśli zatrzymam ciągnik do zera i wtedy załączę tył to wtedy ewentualnie tego zgrzytu nie ma, choć i to nie zawsze. . przeważnie jest ten zgrzyt. napięcie na potencjometrze na srodkowym czerwonym kabelku przy odpalonym ciagniku i zalaczonym rewersie na tyl wynosi 1,47v. nie da się ustawic na 2,5v tak jak to powinno byc. przedzial  regulacji tego napięcia wacha sie od 0,89v do 1,47v. dodam ze jak wcisnę sprzęgło ciągnik pracuje ladnie i cicho, gdy tylko puszczę sprzęgło to słychać szum tak jakby gdzies w rewersie (nie podoba mi się to). jakieś sugestie??
    • Przez tadi77
      Witam mam taki problem z ehr Massey 4260 gdy chce podnieść podnośnik nagle gaśnie silnik znikają kontrolki ,stacyjka nie reaguje po chwili pojawiają się kontrolki mogę zapalić silnik wszystko ok,ale gdy znowu próbuje podniesc podnośnik po naciśnięciu przycisku silnik gasnie
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj