szybki19

Szarek Komośnik w burakach cukrowych ( Zwalczanie )

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szybki19    1

Panowie pomóżcie , jakie środki stosujecie w zwalczaniu Szarka Komośnika bo u mnie nie długo nie będzie plantacji ?

 

20180502_161820.jpg

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris1976    48
https://www.okiemrolnika.pl/uprawa/item/3052-proteusem-w-szarka-komosnika-zerujacego-na-burakach-cukrowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camry    55

Żaden proteus. Daj 1litr dursbanu do tego domieszaj karate i przynajmniej 300l wody na ha za 5 dni powtórz i obserwuj jeśli znowu będzie nalot to pryskaj są bardzo mobilne gdy wieje razem z wiatrem mogą pokonać dość spore odległości poprostu ręka na pulsie i obserwować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez agrini
      Witam!!! Jestem w trakcie nabywania 13ha 8letniego a na niektórych kawałkach nawet starszego ugoru. Klasy IIIa,b i IVa,b. Pytanie; jak z tym walczyc zaczynajac mniej wiecej od polowy kwietnia, a przygotowujac pod kukurydze. Co o tym myślicie?
    • Przez PanKrzysztof
      Cześc. Jakie stosujecie nawozy pod buraki? Ja w tym roku chciałbym spróbowac Lubofos pod buraki z Lubonia. Czy ktoś z Was stosował ten nawóz? Co o nim myślicie? Pozdrawiam...
    • Przez Murphys
      Witam mam następujący problem otóż na działce na której chciałem zasiać buraki jest totalnie nie do wjazdu zanim obeschnie to minimum 2tygodnie
      Co myślicie o tym aby posiać na tym samym stanowisku (po buraakach cukrowych) jakie jest ryzyko i straty?
    • Przez WujekWaa
      Witam! Mam problem z pszenicą na jednym kawałku, a mianowicie:
      W fazie kłoszenia w pszenicy pojawiła się znaczna ilość miotły, prawie na całym kawałku.
      Znajomy doradził mi abym spryskał PUMĄ. Czy to dobre rozwiązanie? Jeśli ktoś mógłby mi coś doradzić byłbym wdzięczny.
      Pozdrawiam
    • Przez yacenty
      Koledzy i koleżanki od 3 lat obserwuję nasiloną presję chabra bławatka na 2 polach głównie z zbożu czy to pszenicy czy jęczmieniu.
      Jak sobie z nim radzicie? Jak zwalczacie chabra w zbożach ozimych?
      W chwili obecnej stosuję odchwaszczanie jesienne, ale ta upierdliwa menda pojawia się głównie wiosną. Trzeba poprawiać wiosną czy może wystarczy coś dołożyć jesienią aby się go pozbyć.
      Z góry dzięki za pomoc.
       

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj