kuba24051

Problem z ciśnieniem BURY Pelikan !!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kuba24051    470
witam. wczoraj przywiezli nowy nabytek. trzeba jechać pryskać ale mam problem z cisnieniem. jak nalezy je poprawnie wyregulowac? jak ustawie pokretlem na obrotach roboczych z wlaczonym mieszadlem i opryskiem na wszystkie sekcje odpowiednie cisnienie to po wylaczeniu sekcji do pracy np z rozwadniaczem brakuje cisnienia. jesli zwieksze je zeby rozwadniacz i mieszadlo dzialaly poprawnie wtedy cisnienie jest za duze do oprysku. pomocy moze ktos cos podpowie? komputer Bravo 180s. czy komputerem ustawia sie cisnienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
a w instrukcji nie masz jak go poprawnie ustawić, a tak wogóle to bury nie ma czegoś takiego jak uruchomienie opryskiwacza przez serwis ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba24051    470
serwis przyjedzie w poniedzialek a do pon to ja nie bede siedzial i czekal. w instrukcji jest opisany rozdzielacz z dwoma pokretlami a ja mam jedno a jeden zawor jest elektryczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
a masz automatyczne ustawianie dawki w specyfikacji czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
teoretycznie tak jak u mnie jest jeśli włącze wszystkie sekcje i dwa mieszadła to przepływomierz ustawia sam odpowiednie ciśnienie pompy do zadanej ilości cieczy jak wyłącze mieszadło to ciśnienie na pompie spada bo nie jest potrzebne już takie duże, a jak wlącze rozwadniacz to ciśnieniomierz wogóle ciśnienia nie pokazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba24051    470
juz doszedlem, jest dokladnie tak jak mowisz komp sam ustawia cisnienie ;) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drozd82    0

koledzy moze wiecie jak uruchomic rozwadniacz w burym hydrauliku zielony taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
jak masz wodę nalaną włącz wom i musisz mieć na rozdzielaczu zawór kierujący ciecz na belkę albo rozwadniacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez eMWu
      Jestem zmuszony do kupna agregatu ścierniskowego.
       
      Ze względu na konieczność pracy na zakamienionych glebach mam 3 typy z odpowiednimi zabezpieczeniami talerzy:
      - Bury KBT talerze 560/4,5 z wałem pierścieniowym ze zgrzebłem (właśnie ten wał nie wiem czy będzie się dobrze spisywać).
      - Mandam TAL-C talerze 560mm wał kołeczkowy.
      - Akpil Tiger talerze 560mm wał segmentowy. - nie wiem czy ta maszyna to nie jest przerost formy nad treścią, liczę na opinie użytkowników. Zabezpieczenia też nie wyglądają, aby miały spory skok - na bardziej wystającym z gleby kamieniu maszyna myślę może stanąć na talerzu.
      Do każdej z nich regulacja kata nachylenia talerzy. Nie wiem czy dopłacać do talerzy 610mm - duża jest różnica w jakości pracy? Mocno wzrasta zapotrzebowanie na moc? Postaram się załatwić coś na próbę, może akpila...
       
      Głównym kryterium przy wyborze jest jakość pracy i jakość elementów roboczych. Nie interesują mnie talerzówki z talerzami na zabezpieczeniach gumowych. Nie interesuje mnie także ściąganie używanej maszyny z zachodu, cena używki porównywalna do polskiej nówki, a elementy robocze wyeksploatowane. Dzięki z góry za wszystkie odpowiedzi!
    • Przez LukaszC5
      Witam
      Co myślicie o opryskiwaczach firmy Bury?
    • Przez Drobnik
      Witam posiada moze ktos cennik opryskiwaczy bury? bo w internecie za bardzo nie ma zadnego cenniku, a napewno nie tylko mi on sie moze przydac;) interesuje mnie taki 2000-3000l, hydraulicznie rozkladany itp.
    • Przez szymong1234
      Witam.
      Zastanawiam się poważnie nad zakupem brony talerzowej do uprawy przedsiewnej. Miała by ona mieć szerokość około 4.5m.
      Na razie orientowałem się co do ceny brony talerzowej Mandam i Rolex. Rolex jest sporo tańszy (około 10 tyś) ale praktycznie nic o nim nie wiem. Różnica między mandam i rolex jest taka że mandam ma tylko 4 m albo 5 m szerokości ale jest na zabezpieczeniach sprężynowych a rolex ma 4.5 m ale jest na zabezpieczeniach gumowych. Moje pytanie brzmi czy warto zapłacić więcej za mandam czy też warto zaryzykować rolex lub może polecicie inne talerzówki lub powiecie coś o firmie rolex. Pod uwagę brałem jeszcze talerzówki firmy bury. 
    • Przez NewVario
      Witam , zamierzam złożyć wniosek na zakup nowego opryskiwacza na 50ha , w grę wchodzą firmy Krukowiak oraz Bury. 
       
       
      Krukowiak : Goliat Plus 2500 l 21m ,  PHB ( asymetrycznie składana i rozkładana belka) , pompa Comet 235l  cena katalogowa : 98940 netto 
       
      opcje:  - komputer Bravo 300 -> 12500 zł netto;
                - własny układ hydrauliczny -> 4000 zł netto;
                - pneumatyczna amortyzacja osi -> 6500 zł netto;
       
      W sumie 122180 zł netto katalogowo  ----> cena po zabójczych rabatach 110000 zł netto;
       
       
       
      Bury : Pelikan 2600l  21m , pompa Annovi Reberrieri 220l , belka asymetryczna , Komputer Mueller Spraydos + hydraulika 7 , urządzenie płuczące elektryczne , własna hydraulika , amortyzacja pneumatyczna belki, oświetlenie punktowe : 92100 katalogowo - 6-10% rabatu w zależności od okresu w jakim kupujemy . 
       
                 
                   Pelikan Max 3000l 21m , pompa Ann. Reb. 320l , belka asymetryczna , komputer Muell. Spray. + hydraulika 7 , urządzenie płuczące elektryczne , amortyzacja pneumatyczna belki . Ogólnie bogatsze wyposażenie . Cena coś około 110000 zł netto - 6-10% rabat. 
       
      Różnica między Burym a Krukowiakiem jest spora, design po stronie Krukowiaka , lecz jak jest z trwałością i jakością ? Opryskiwacz nie na rok nie na dwa , 10-15 lat amortyzacja. Bury jakoś mnie nie przekonywuje , widziałem takie z 2008 roku wypłowiałe  , poprawiło się coś ? 
       
                
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj