chorche007

MF5435 MF5425 róznica pomiedzy nimi

Polecane posty

chorche007    0

witam mam problem zeby zdecydowac sie na jeden z tych ciagnikow myslalem nad 5435 bo jeden diler korbanka zapewnial mnie ze jest on mocniejszy o 10 km natomiast inny diler tego ciagnika mowil ze to sa takie same ciagniki na tym samym silniku poniewaz musieli wypuscic dwie serie tych ciagnikow o podobnej mocy wiec roznia sie tylko nazwa roznica pomiedzy nimi jest 2 tys euro i teraz mam problem zdecydowac sie moze wiecie tak naprawde jaka jest roznica pomiedzy nimi dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krycha094    7

mogłeś napisać w temacie o serii 5400 :rolleyes:

 

http://www.korbanek.pl/spolka/pl/massey_ferguson/ciagniki_33315_km/seria_5400_86145_km/nowy_massey_ferguson_5400.html

z tego linku jednoznacznie wynika że jest 10 km różnicy jeśli potrzebujesz tych 10km to warto dopłacić a co do silników to są takie same tylko prawdopodobnie mają inną dawkę paliwa ustawioną na pompie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

jak ja kupowałem, to 5425 miał węższe opony i coś mu jeszcze brakowało, ale nie będę zmyślał co, bo nie pamiętam :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

przenoszę


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chorche007    0

a moze ktos uzytkuje takie ciagniki i na ktory wy byscie sie zdecydowali bo ciagnik ten bedzie pracowal glownie z ladowaczem MX T10 propilot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koks    40

Polecam MF-a 5425.Nie ma żadnych awarii i dobrze się nim pracuje z ładowaczem Stoll. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Różnica ogranicza się do innych ustawień pompy wtryskowej i cisnienia doładowania a co za tym jdzie większej mocy. Reszta to wszystko to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Japierdolim
      Witam. Jestem nowy na forum. Bardzo proszę o pomoc i wyrozumiałość jeśli coś źle zrobiłem. Od kilku miesięcy jestem posiadaczem Massey 4235 1997r i zauważyłem problem z deska rozdzielczą a właściwie to z kontrolkami , wskaźnikiem paliwa i obrotomierzem. Wszystkie kontrolki zapalają się podczas pierwszego odpalania ciągnika, wskaźnik paliwa itd, obrotomierz wskazuje err. Wszystko działa do czasu zgaszenia ciągnika, po zgaszeniu i uruchomieniu ponownym nagle przestają działać dosłownie wszystko (ciemność na desce rozdzielczej). Proszę o jakieś porady od czego zacząć.
    • Przez ZenekBezSpodenek
      Hej, mam problem z ehr, podnośnik czasami działa, czasami nie - po prostu przerywa. Jak nie działa to kontrolki wskazują na błąd 2-4. Jak działa to żaden kod błędu nie miga.

      Sprawdzałem akumulator, alternator, ale wszystko zdrowe. Więcej nie chciałem grzebać, bo naczytałem się że często problem jest błahy. Być może jest to łatwe do rozwiązania i ktoś tak miał? Jakieś podpowiedzi?
    • Przez PanPaweł21
      Witam mam takie pytanie czy dai się zmienić prędkość podnoszenia i opuszczania podnośnika w MF 
      Na panelu niema takiego pokrętła więc pytam bo wiem ze w seri 30 dało się to robić 
    • Przez Turbo4011
      Witam. Mam Fergusona 4345 i wyskakuje mi czerwona kontrolka z dwoma zebatkami. Mruga 7-2 .jak wcisne sprzęgło to przestanie i jak wyłącze rewersem to też. I po chwili zaczne znowu mrugać
    • Przez PanPaweł21
      Witam wie ktoś może ile oznacza jedna kreska na tym wskaźniku?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj