Zaloguj się, aby obserwować  
provegeta

ursus

Polecane posty

provegeta    0

Witam , mam pytanie jaki traktor polecilibyście mi tak do 30 tyś , z przednim napędem, moze być jakiś ursus lub massey ferguson . moze ktoś ma do sprzedania i jest z Województwa opolskiego


Nizina Opolska - pobawmy się w rolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomi1910    6

Z ursusów 914, a z fergusonów to na przykład 690 ponieważ ta seria ma dobrą opinię użytkowników :rolleyes: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorki    30

URSUS 1014 lub 914 według mnie to dobra serja ursusów


Zetor 7340 + tur MetalFach
Zetor 5320
URSUS c-330 + tur1
3 konie na 35ha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
provegeta    0

moc napisałem posiadam 10 ha xD kupuje go po to że mam 5 traktorów w chce sprzedać 360 i 330 i kupić tego , będa z nim zetor 5340 , u360 , u330, . Myślałem trochę o ursusie 1224

do roboty miału by orke itd


Nizina Opolska - pobawmy się w rolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nhcr    5

na 10 ha to zetor i c360,c330 spokojnie dadzą rade. 1224 się nie opłaci kupować, bo nie będzie miał co robić. ale jak chcesz kupić to wybrał bym 914.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
provegeta    0

wiadomo że by wystarczyły ale 3 traktory to za mało bo my uznajemy taką zasadę że jak np zapniemy kombajn do kartofli do nie będziemy go odpinać 20 razy bo do czego innego traktor potrzebny a jeżeli sprzedajmy 2 to 1 musimy kupić. Wiem ze na 10 ha to się nie opłaca ale w końcu trzeba się rozwijać ile lat będe jeszcze jeździł capkami itd


Nizina Opolska - pobawmy się w rolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj