Skocz do zawartości
  • Podobna zawartość

• Przez piotrek202127
      Witam wszystkich zgromadzonych,
      Chcę kupić ciągnik rolniczy DF lub zetora
      I teraz jeśli moglibyście powiedzieć coś o tych ciągnikach i który z tych 2 jest lepszy, jak jest ze spalaniem, awaryjnością  i dlaczego dany ciągnik jest lepszy, to byłbym wdzięczny. Ciągnik pracowałby jako główny ciągnik tzn. orka, siewy itp. Możecie podawać inne propozycje o podobnej mocy  i cenie
      Pozdrawiam 
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam.
      Co powiecie na temat tego ciągnika czy jest godny polecenia czy lepiej nie zawracać nim sobie głowy? Wady, zalety jego. https://www.otomoto.pl/oferta/case-ih-mx-100c-ciagnik-rolniczy-pneumatyka-case-nie-new-holland-zetor-john-deer-ID6AzUgC.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8
    • Przez marek0609
      Witam chciałbym uruchomić biznes związany z wykopami,chce kupić koparke 5 ton I zastanawiam się jakim dyrektorem mógłbym ja ciągnąć, tak aby prędkość była 40km/h
    • Przez zulus
      Jak w temacie nowy czy stary mam belarusa 920 to wiem co to ciągnik ze wschodu ,case troche znam smam obawy jeden nowy ale awaryjny a drugi też ma wady i zalety poradzcie co zrobić z góry dziękuje
    • Przez MotoMaszyny_pl
      Witam wszystkich serdecznie,
      Razem ze wspólnikiem tworzę serwis ogłoszeniowy z maszynami rolniczymi, budowlanymi i ogólnie ciężkim sprzętem.
      Chcielibyśmy, aby serwis był przejrzysty i maksymalnie dopasowany do potrzeb użytkowników (czyli Waszych!), dlatego też mam ogromną prośbę...
      Bardzo proszę o odwiedzenie kategorii ciągników rolniczych https://motomaszyny.pl/rolnictwo/traktory/traktory-rolnicze/1 i wypisanie swoich spostrzeżeń, uwag, opinii na temat parametrów widocznych w tej kategorii.
      Jakie parametry są istotnie przy wyszukiwaniu traktora? Czy czegoś tam przypadkiem nie brakuje?
      Za zaangażowanie i odpowiedzi oczywiście z góry BARDZO dziękuję!

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.