Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ROTODISEL

Pompa ZMR TYP T509 -Obroty

Polecane posty

Gość ROTODISEL   
Gość ROTODISEL

Mam pytanie- na tabliczce jest wbite i240obr/min a wałek wom ma 540  czy mogę podłaczyć bezpośrednio dowalając jedynie więcej obrotów śilnika i niebawic sie w przekładnie pasowe?dodam pompa nowa z deklami na wlotach zalana olejem leżała od 90tych w magazynie plomby i fabryczna farba nawet na kole pasowym.Prosze o porady

Edytowano przez ROTODISEL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ma 540 przy określonych obrotach .  Obroty niższe i będzie 240 .  Pewno tak ok 800 i nic nie trzeba kombinować . Tak sądzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oczywiście że mniejsze obroty silnika żeby było te 240 obr. wałka.     :D   ten mnie rozbawił z tą przekładnią.    xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROTODISEL   
Gość ROTODISEL

też tak myślałem ale nie byłem pewny dzięki za radę nie będę  kombinował z pasowymi bo mam zgrabna solidną planetarna od wiertnicy górniczej ale dużo zabawy tokarka wielowypust spawanie i osiowanie do wałka pompy dużo roboty, a tak tylko akcja wałek pompy + wielowypust ręsztę ewentualnych  odchylen w ośi zniweluje WOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No chyba nie myślałeś beczką pompować z przekładnią przy 2000 obr. silnika.    :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROTODISEL   
Gość ROTODISEL

TAK BARDZO W PIZ-----Ę NIE PLANOWAŁEM :)) bo nówka z magazynu:)) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jakbyś dał przez przekładnie to byś musiał dać 2000 obroty silnika żeby wyciągnąć te 240 obr. wałka, tylko po co tak piłować silnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez lukasztusin123
      Witam.
      Valtra Valmet 8150, gdzie zamontowana jest pompa, która odpowiada za ciśnienie oleju w skrzyni biegów?  Czy ta sama pompa odpowiada za skrzynię biegów, oraz za całą resztę hydrauliki w traktorze? (wspomaganie, podnośnik itd.)
    • Przez arkadian12
      Witam
      Na OLX
      https://www.olx.pl/oferta/pompa-wtryskowa-international-ihc-case-steyr-mccromick-CID757-IDscaBz.html#e922f8c6a6;promoted
      znalazłem takie ogłoszenie. Potrzebuje do mojego case 956xl z91r pompę. Akurat mam nowszy model VE i do niej nie ma części zamiennych (głowicy) tylko na specjalne zamówienie w BOSCHu.  Ta z ogłoszenia jest do wcześniejszego numeru seryjnego typ VA. Widzę, że jest sporo osób oglądających czy ktoś już może kupił tą pompę, jak się sprawuje. Czy lepiej szukać używanej. Mojej nie da się zregenerować.
    • Przez JumperTomek
      Witam, jak rozpoznać czy posiadam lewą, bądź prawą? Mtz 82 z 94r.

    • Przez Runder
      Pompa w FM3095 była regenerowana i paliwo nie dostaje się do niej, nawet przy pompowani ręcznym. Pompa była sprawdzana na maszynie i działa w 100% dobrze. Ciagnik wczesniej jezdził na dobrej jakości opale. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj