Cypis320

MF 592 -Problem z pompką podnośnika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Cypis320    0

Problem z pompką podnośnika słabo podnosi a gdy olej się rozgrzeje to na wolnych obrotach opuszcza pompa czy rozdzielacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1004t    38
jesli opuszcza to albo cylinder nieszczelny albo zawór oscylatora przepuszcza, bo seria 500 jest podobnie zbudowana jak seria 600 więc tam nie ma rozdzielacza w podnośniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateo105    24

panowie mam to samo. czyli pompa do regeneracji???

czy moze ktos mi powiedziec gdzie sie wpiac manometrem zeby sprawdzic cisnienie pompy hydraulicznej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

tak czy siak pewno masz korek w pokrywie podnośnika pod który się go podłącza więc szukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateo105    24

czy moze mi ktos powiedziec gdzie dokladnie znajduje sie ten korek ?? czy po srodku czy w prawym lub lewym rogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateo105    24

koledzy potrzebuje dokladnich informacji gdzie znajde ta srube aby sprawdzic cosnienie na pompie tloczkowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cypis320    0

Witam ponownie może ktoś naprawiał MF 592 z przednim napędem mianowicie pompa podnośnika działa raczej ok nie działa mi przedni napęd poprostu nie załącza się czasami też jest problem z włączeniem wom do tego bardzo słabo działa hydraulika zewnętrzna tak zwany wywrotka może ktoś by mógł pomóc 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sawin698    7

Skoro działa podnośnik to pompa tłoczkowa ok. Skoro kiepsko działa hydraulika zewnętrzna, wom , przedni napęd, półbiegi to padnięta pompa zębata. Nie wyklucza to później zużytych tarczek na którymś sprzęgle, ale jeśli nie domaga to wszystko to trzeba zacząć od pomiaru ciśnienia z pompy zębatej. Z tyłu przy wyjściach hydrauliki powinien być dodatkowy przewód stalowy z zaślepką na wkręcenie manometru

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Cytus
      witam potrzebuje schemat podnośnik A mf135 potrzebuje jakie części się tam znajdują dziekuje
    • Przez WojtekLewandowski
      Witam. Panowie jak założyć noże do rotora do prasy John deere 592 MaxiCut? Oraz drugie pytanie można jakoś ustawić aby ona podawała siatkę automatycznie?
      Dzięki wielkie 
    • Przez miles3147
      Witam. Słyszałem kiedyś, że można zwiększyć udźwig w 4514 poprzez założenie cylindra i tłoka od 5714. Robił tak ktoś? Wyjdzie taniej, bo żeby zwiększyć siłownikami wspomagającymi udźwig o tonę, to trzeba wydać 2 tyś zł.
    • Przez Sebast654
      Witam mogę prosić o wytłumaczenie mniej więcej które przyciski do czego są i jaka jest ich konfiguracja badz na co uwarzac. Ares 610rz 

    • Przez Damianson
      Witam zakładam temat ponieważ nie znalazłem nic na temat pompki zasilającej w renault . Otóż kupiłem ciagnik z awaria układu paliwowego ,i tu zaczyna się kłopot iż znalazłem kłopot w pomoce zasilającej ze nie podaje paliwa . W serwisie zamówiłem pompkę podałem numer VIN,rok,model i typ silnika i przyszła ta pompka to zdjęcie na  na dole natomiast po wymontowanie mam taką pompkę 

       Czy to są takie same pompki i bez różnicy która zamontować można?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj