Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
michal1993    459

Witam! Mam taką zagadkę przy wymianie zębów przy agregacie RAU, otóż chciałbym się upewnić w jaki sposób należy je zamontować? Tak jak ten z lewej czy z prawej? Bardziej bym się skłaniał do tego po prawo ale wolę dopytać.

20180426_141907.thumb.jpg.8d651defe7686cab68e3908872dd2c74.jpg20180426_141912.thumb.jpg.661a936991ea9fa8af718c6fa4eea519.jpg20180426_141853.thumb.jpg.6aa2b4e8f2db579f00421f6c1992c41b.jpg

20180426_141904.jpg


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037
ten po prawej będzie bardziej agresywnie ziemię szarpać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

I o to chodzi ;) Dzięki.  Przy zamontowaniu jak ten po lewo agregat "odbijałby" się od ziemi pewnie...


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pWnedMTZ
      Witam, jestem posiadaczem Rabewerka wmke 2.5 m. Można nim pracować z wałkiem na 1000 obrotów ? Na agregacie nie ma żadnej wzmianki o obrotach dlatego niezbyt jestem pewny czy czegoś nie uszkodzę :/ Z góry dzięki za odpowiedzi :)
    • Przez kucharz457
      Witam  potrzebuje pomocy posiadam opryskiwacz Rau z komputerem QUANTOTRON TX 
      są tam dwie ikony nie wiem od czego, żadnej reakcji nie zauważyłem może toś posiada przy swoim  i powie od czego są czy są wogóle istotne,przydatne.

      chodzi mi o klawisze z prawej strony na dole . ten z belak i ten z opryskiwaczem(dyszlem)

    • Przez Arasowsky
      Witam. Wziąłem się za montaż tura i po odkręceniu 3 śrub ze zdjęcia kapie coś na wzór wody z łączenia. Co to może być? 

    • Przez MtrzeszczM
      Witam jak w tytule czy jest znacząca różnica w jakości  zębów  do brony wirowej Amazone kg 303  bo z tego co sie orientuje w cenie 2 x drozej orginał  ale czy to sie przekłada na żywotność ? moze ktos sie orientuje?
    • Przez PawelChelm
      Witam. Zwracam się do Panów z pytaniem odnośnie silnika DEUTZ F4L912 49,5kW. Moje pytanie odnosi się do turbosprężarki w takim silniku, a w zasadzie czy jest możliwość montażu takiego osprzętu i jeżeli tak to czy jest to bezpieczne? Mam na myśli czy silnik jest na tyle przystosowany aby współpracował z turbosprężarką i jeżeli tak czy jest to dużo większe obciążenie dla takiego silnika jak np w silnikach DEUTZ BF4L913T?
      Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj