Skocz do zawartości

Polecane posty

michal1993    363

Witam! Mam taką zagadkę przy wymianie zębów przy agregacie RAU, otóż chciałbym się upewnić w jaki sposób należy je zamontować? Tak jak ten z lewej czy z prawej? Bardziej bym się skłaniał do tego po prawo ale wolę dopytać.

20180426_141907.thumb.jpg.8d651defe7686cab68e3908872dd2c74.jpg20180426_141912.thumb.jpg.661a936991ea9fa8af718c6fa4eea519.jpg20180426_141853.thumb.jpg.6aa2b4e8f2db579f00421f6c1992c41b.jpg

20180426_141904.jpg

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

iron    650
ten po prawej będzie bardziej agresywnie ziemię szarpać

michal1993    363

I o to chodzi ;) Dzięki.  Przy zamontowaniu jak ten po lewo agregat "odbijałby" się od ziemi pewnie...

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Wiadomość z agroFakt.pl

iron    650
dokładnie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez RAFAELOS
      hej mam zamiar kupić agregat aktywny wirnikowy z hydro pakiem do tego siewnik 3m będę ciągać ten zestaw mf 107km na szerokich oponach,teraz pytanie czy da redę ??? ziemię mam różne od piasku po glinę teren pagórkowaty jak to na mazurach,proszę o szybką odp
    • Przez JanKropka
      Witam,

maice jakiś pomysł z tym wszystkim, żeby miec szanse na dotacje do małego gospodarstwa kilka hektarów gdy nadzieje na młodego rolnika upadły a nie ma kasy na wyłożenie na modernizacje..

z tym #prow to rzeczywiście jest taka lipa i obowiązkom np. jak dot. #krus które fizycznie nie są do przejścia, bo w przypadku:

- Poddziałanie 6.2 Pomoc na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na obszarach wiejskich trzeba "Zgodnie z przepisami, o pomoc może ubiegać rolnik, małżonek rolnika lub domownik rolnika, który m.in. podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników w pełnym zakresie z mocy ustawy, nieprzerwanie co najmniej od 24 miesięcy poprzedzających dzień złożenia wniosku o przyznanie pomocy. "

i przez 2 lata wstecz nie mieć żadnej działaności.. super :-( kto tak ma żeby wyżyć z gospodarstwa i płacić krus tak długo??

- Poddziałanie 6.4 Wsparcie inwestycji w tworzenie i rozwój działalności pozarolniczej

wykonuje działalność gospodarczą w zakresie co najmniej jednego z rodzajów działalności określonych w załączniku do rozporządzenia przez okres co najmniej dwóch lat poprzedzających dzień złożenia wniosku o przyznanie pomocy (do tego okresu wlicza się również okres zawieszenia prowadzenia tej działalności);

a działalność ta to TYLKO:

Nazwa grupowania
      01.61.Z Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną
      01.62.Z Działalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskich
      01.63.Z Działalność usługowa następująca po zbiorach

super kto tak ma przez 2 lata? jest chociaż jedna taka osoba w #polska?

- i zostaje TYLKO: Poddziałanie 4.2 "Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój"

podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników w pełnym zakresie;

i te ograniczenia na co to mozna wydac http://www.arimr.gov.pl/pomoc-unijna/prow-2014-2020/poddzialanie-42-wsparcie-inwestycji-w-przetwarzanie-produktow-rolnych-obrot-nimi-lub-ich-rozwoj.html

CZYLI w praktyce pozamiatane.. jak ktoś sie nie łapie na młodego rolnika lub modernizacje..

• Przez HodowcaDrobiuMłodyRolnik
      Opinie o opryskiwaczu Rau 800l  
      60tka da rady ? 
    • Przez melus11
      Witam. Zakładam układ pneumatyczny do mojego Fergusona 6150 kupiłem wszystkie potrzebne zawory przewody itp. Mam. Problem z połączeniem oto takiego zaworu. Niewiem gdzie go wpisać w układ hamulcowy. Bardzo proszę o pomoc 

• Przez Mateo111
      Witam koledzy posiadka ktoś taki agregat rau 4 m hydraulicznie składany jaki jest po nim pole uprawione i czy nic sie nie gnie czy nie pęka pytam sie bo kciał bym taki kupić,

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.