Skocz do zawartości

Polecane posty

michal1993    361

Witam! Mam taką zagadkę przy wymianie zębów przy agregacie RAU, otóż chciałbym się upewnić w jaki sposób należy je zamontować? Tak jak ten z lewej czy z prawej? Bardziej bym się skłaniał do tego po prawo ale wolę dopytać.

20180426_141907.thumb.jpg.8d651defe7686cab68e3908872dd2c74.jpg20180426_141912.thumb.jpg.661a936991ea9fa8af718c6fa4eea519.jpg20180426_141853.thumb.jpg.6aa2b4e8f2db579f00421f6c1992c41b.jpg

20180426_141904.jpg

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

iron    559
ten po prawej będzie bardziej agresywnie ziemię szarpać

michal1993    361

I o to chodzi ;) Dzięki.  Przy zamontowaniu jak ten po lewo agregat "odbijałby" się od ziemi pewnie...

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez RAFAELOS
      hej mam zamiar kupić agregat aktywny wirnikowy z hydro pakiem do tego siewnik 3m będę ciągać ten zestaw mf 107km na szerokich oponach,teraz pytanie czy da redę ??? ziemię mam różne od piasku po glinę teren pagórkowaty jak to na mazurach,proszę o szybką odp
    • Przez kamil5421
      Witam. mam pytanie czy ktoś się może spotkał z takimi zębaki w agregacie uprawowym i wie gdzie można takie dostać ?.

• Przez thnt
      Witam,
      Poszukuję tabeli wysiewu do siewnika Rau Exakta.
      Może to być instrukcja lub tabela wysiewu, albo nawet rada i rozpiska na zwykłej kartce jakie są ustawienia przekładni....cokolwiek, co pozwoli mi na odpowiednie ustawienie przekładni w siewniku.
      Jeśli ktokolwiek jest w stanie podzielić się wiedzą na temat ustawień przekładni i gęstości wysiewu będę wdzięczny za kontakt.
    • Przez Arek
      Mam zamiar założyć koła bliźniacze do ciągnika 100km.
      Gdzie lepiej zamontować klamry sprzęgów, na otworach w środku tarczy czy lepiej na śrubach łączących tarcze z obręczą?

• Przez lukasx21
      Pytanie do kapuściarzy. Jak macie zamontowane workownice do wag elektronicznych?  Szukam jakiegoś fajnego estetycznego patentu. Fotki mile widziane.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.