Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
agrofoto

Polfamixy w nowych opakowaniach

Polecane posty

agrofoto    82

Trouw Nutrition Polska, światowy lider w zakresie nowoczesnych i bezpiecznych rozwiązań w żywieniu zwierząt wie, że skład, cena, terminowość dostaw i zadowolenie hodowcy to pożądane cechy idealnych mieszanek mineralno-witaminowych. Dlatego te wszystkie elementy zawierają znane i cenione od 30 lat mieszanki mineralno-witaminowe Polfamix. Teraz dostępne na rynku w nowym, lepszym opakowaniu.

 

Firma Trouw Nutrition Polska postawiła na jasne i czytelne opakowania, w jaskrawych, przyciągających wzrok kolorach, z wyraźnie widocznym, dużym logo Polfamix.

 

Nowe opakowania mają wzbogacone i czytelniejsze informacje na temat składu, dawkowania oraz przeznaczenia dla bydła, drobiu, trzody chlewnej, koni i zwierząt futerkowych.

 

Mieszanki mineralno-witaminowe Polfamix, dostępne w 1 i 5 kg opakowaniach, są mocne, trwałe i wytrzymałe.

 

P_300.jpg

C_300.jpg

E_300.jpg

A_Z_300.jpg

4_300.jpg

 

Dla hodowców najważniejsze są zdrowie i kondycja, dlatego na nowych opakowaniach Polfamixów nie zabrakło prawdziwych zdjęć witalnych zwierząt, dla których przeznaczone są Polfamixy.

 

Jolanta Gdala, kierownik działu marketingu podkreśla: „Najważniejsza informacja dla producentów i hodowców jest taka, że zmiana opakowań nie pociąga za sobą ani zmiany składu produktów, ani zmiany ich ceny. Rolnicy nadal mogą kupić nasze mieszanki mineralno-witaminowe Polfamix w dobrej cenie”.

 

Wprowadzeniu nowych opakowań Polfamix towarzyszy bardzo szeroka kampania reklamowa. Informacje będą zamieszczone w telewizji ogólnopolskiej, fachowej prasie rolniczej, Internecie oraz w miejscach sprzedaży.

 

W kampanii informacyjnej wykorzystano postać szanowanego, znanego w branży eksperta, który rekomenduje cenione i używane od 30 lat mieszanki mineralno-witaminowe Polfamix.

 

Nowe, atrakcyjne i czytelne, opakowania Polfamix są dostępne w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego kraju.

 

Informacji dodatkowych udziela kierownik działu marketingu Trouw Nutrition Polska pani Jolanta Gdala, telefon kontaktowy: 22 755 03 00

Polfamix A+Z 1kg.jpg

Polfamix C 1kg.jpg

Polfamix E 1kg.jpg

Polfamix P 1kg.jpg

Polfamixy4 szt 1 kg.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×