Adamo90

Wynajem maszyn rolniczych gdzie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Adamo90    1

Witam mam mały problem a może pytanie gdzie w podlaskim można wynająć jakąś maszynę rolniczą np traktor. U jakiś dealerów czy są specjalne firmy zajmujące się takimi sprawami. Jestem trochę zielony w to ale chcę się dowiedzieć gdzie co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadek9    186
Może nie jest to podlaskie ale do głowy przychodzi mi np Fricke Mrągowo nie wiem co tam mają itp ale może coś znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12080
popytaj po handlarzach czasami wynajmują spotkałem się z tym ale to mazowieckie/lubelskie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzeski    5
Adrol Wiśniewo koło Zambrowa. Ale chyba najlepiej wziąść od handlarza bo będzie taniej. Z tego co wiem Agro Rent i Adrol maja kosmiczna stawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majes    5

Jak wypożyczacie np. przyczepę czy jakąś maszynę z siłownikami to jak podchodzicie do tematu mieszania olejów?

Czy dostajecie maszynę ze spuszczonymi olejami? Jeden ma starego ursusa z nigdy nie wymienionym olejem w skrzyni a drugi nowy ciągnik i co wtedy, jedno wypożyczenie maszyny i może być pozamiatane, kilkadziesiąt tysięcy za naprawę.

 


.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamo90    1

Ja się nie znam ale moim zdaniem ciągnik jest gotowy do pracy zbiornik paliwa full. Tylko z lawety zdejmują i na pole. Tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Kris1976
      Panowie pytanie o poradę 
      1. Kupno agregatu https://www.olx.pl/oferta/agregat-uprawowy-dziekan-orion-apollo-herkules-dociskowy-transport-CID757-IDvyLy5.html  który z tego linka myślałem nad 3 zdjęciem, myślałem na łapami serca ( jak to potocznie mówią )
      2. kupno włoki polowej https://www.olx.pl/oferta/wloka-lakowo-polowa-6m-4-rzedy-CID757-IDtpt8x.html#cc383c9778;promoted
      3. wszytko bedzie pracowac z ciagnikiem Mtz 82 
      4.maszyny nie moga byc wieksze niz 3,20 m taki wjazd posiadam 
      5. Co do włóki to będzie używana tylko do włókowania pola po orce klasa ziemi to I i II
       
    • Przez Mircia26
      Witam!
      Szukam tego elementu ze zdjęcia do łyżki  ładowacza czołowego firmy faucheux. Czy gdzieś ktoś z Panów widział coś podobnego co można kupić. Nie ma tu euroramki a chcemy dorobić widły do ładowacza. Najłatwiej byłoby kupić taki .gotowy element (nie wiem nawet jak go nazwać - zawias?) .
      Pozdrawiam
       
       
       

    • Przez marekkucybala2
      Witam, od kilku lat jestem posiadaczem ładowarki teleskopowej Matbro TS280. Chciałbym w końcu wymienić filtr oleju skrzyni biegów, ale nie mam pojęcia w którym miejscu dokładnie się znajduje. Czy posiada ktoś podobny sprzęt i może mnie mniej więcej nakierować?
      Pozdrawiam. 
    • Przez farmer15555
      Jak znaleźć taki elektrozawór bo szukam szukam i identycznego nie mogę się doszukać bądź podobnego.
      lub taki 
      są takie same lecz ten drugi jest z 2003r i ma inne numery. K KSM 11/03 VR032AA35V03  = 12V pomoże ktoś znaleźć zamiennik? 
    • Przez chomiuk123
      Witam Ktoś się pytał jak na ten program złożyć na rozrzutnik obornika czy wóz asenizacyjny.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj