zieliniakk

Rozcięta opona, co zrobić?

Polecane posty

zieliniakk    0

Witam, 
Wybuchła mi wczoraj opona, prawdopodbnie na cos najechałem. Dzisiaj sciagnalem koło i jest spore rozciecię opony. Mam pytanie czy da się naprawić jakos to uszkodzenie czy tylko nowa opona wchodzi w grę? W zalacznikach dodaje zdjęcia.

Ps. rozciecie ma około 7 / 7.5 cm

31229806_1306272532806520_8670153070576926720_n.jpg

31290703_1306271399473300_3416265043627474944_n.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KILLEREK    0

Opona już dość leciwa widzę , kiedyś i umnie strzeliła ale była w leprzym stanie no i wywaliło mi z boku , to wulkanizator zalał mitdziurę i podładał jakieś płutna , nie wiem czy znajdzie się teraz ktoś kto robi nalewki , a co najważniejsze czy potrafi to zrobić , teraz tylko klej i kołki mają ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esab200    360

Niedaleko mnie jest taki dziadek ( stary wulkanizator z kopalni ) zrobił by ci to z palcem w d*pie. Kuzyn rozwalił oponę 18/4-34 zawieźli do dziadka 100 zł wziol ale śladu nie ma. Była rozciętą z 15 cm 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Pęknięcie tu pęknięcie tam, nie ma sensu naprawiać w tym wypadku lepiej kupić nową.   

  • Like 1

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

szkoda $$ na naprawę, zaraz rozejdzie się w innym miejscu

nowa kabatu w tym rozmiarze kosztuje 180zł i masz spokój na kilka lat


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez biszu
      Kupię tura do c360 stary typ na sankach. Rejony Podkarpacia, swietokrzyskiego, lubelskiego. 
      Wszelakie informacje proszę na priv.
      Pozdrawiam.
    • Przez Adam90077
      Witam
      Proszę o poradę dotyczącą skompletowania bliźniaków.
      Kupiłem do c360 za grosze kola bliźniacze r28x12,4 mocowane 3 łapami rozpierane na śrubie centralnej a założone mam r28x 14.9
      Czy jest możliwość założenia nowych opon 14.9 na felgę 12.4 ponieważ są wyższe i czy trzeba dorabiac dystanse do montażu miedzy kołami 
      Z góry serdecznie dziękuję za podpowiedzi.
    • Przez Johny1640
      witam od niedawna jestem posiadaczem ciągnika john deere 1640. Podczas prac polowych zauważyłem że napęd  nie zgrywa się z tyłem. I tu moje pytanie do posiadaczy tego modelu jakie opony muszę założyć z przodu? z tyłu mam 16.9xR38 a z przodu 12.4xR24.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez mchojecky
      Witam. Składałem wniosek w sprawie dofinansowania małych gospodarstw. Zostało rozpatrzone pozytywnie i teraz szukam sprzętu do mojego Ursusa C-360. Chodzi o belownicę. Budżet wynosi do 60 tysięcy złotych. Jaką belownicę polecacie do tego ciągnika? Proszę o pomoc i określenie cech, które są ważne u belownic. 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj