lukasz0920

Case MX 135-Instrukcja obsługi i katalog części

Polecane posty

lukasz0920    443

Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz0920    443
O dzięki, kiedyś już próbowałem się zarejestrować na tej stronie ale nie szło. Muszę wreszcie zakupić filtry. A instrukcja obsługi? Na allegro jeden gość ma, nawet po polsku 130 zł. Ewentualnie można by się złożyć jedna osoba kupi a pozostałym zrobi dobrej jakości zdjęcia i wyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    36

mam instrukcje po polsku i katalog napraw w razie czego pisz PW


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    36

napisz na mcgyver189@gmail.com


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mqdla    1
Dnia 23.04.2018 o 20:33, Lukas85 napisał:

mam instrukcje po polsku i katalog napraw w razie czego pisz PW

Kolego  a jaką ta instrukcje napraw masz? Też w j. polskim?  Posiadam taką ale po angielsku i nie można nic kopiować do  tłumaczenia bo jest jako skan, a wiec dla mało znających angielski trochę lipa.

Edytowano przez mqdla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    36

Instrukcja napraw jest tylko po angielsku około 1600 stron ja mam tylko w wersji ksiazkowej


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomeks3103    0

Witam wszystkich.

Czy posiada ktoś instrukcje obsługi do CASE MX 135 po polsku w wersji elektronicznej?

Ewentualnie czy ktoś mógłby mi powiedzieć jakie trzy funkcję pełni przycisk od szybkiego podnoszenia i opuszczania? Po włączeniu traktora nie od razu on działa a czasem mogą lampka w przycisku na trzeciej pozycji. Czy tą funkcję trzeba wczesni j jakoś uruchomić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowalkopol    1

Gdy mruga po odpaleniu to pokrec tym pokrętłem od regulacji głębokości opuszczania. Najczęściej tak się dzieje gdy zgasisz ciągnik a ramiona nie opadły do samego dołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andrewk
      Witam, do sprzedania instrukcja obsługi do traktorów Massey Ferguson 6110 - 6190 w języku polskim. Gratis dla kupującego dorzucam instrukcję napraw do powyższych modeli w formie pdf (ang).
       
      Cena 70zł + wysyłka
       
      Chęć zakupu kierujcie wysyłając mi wiadomość
       
      Pozdro
       
       


       
      ______________________________________________________________________________________________________________________________
      http://www.traktorpedia.pl - dane techniczne ciągników rolniczych, kombajnów zbożowych oraz ładowarek teleskopowych.

    • Przez andrewk
      Do sprzedania posiadam instrukcję do MF 6110 - 6190. Kupiona za dużo wyższą kwotę, przeczytana i odłożona. Stan jak NOWY. Cena 40zł + 15zł wysyłka. Dla agrofotowiczów równe 50zł.
      Link do aukcji : http://allegro.pl/massey-ferguson-instrukcja-obslugi-6110-6190-i7145241669.html
      AgroDane - Dane techniczne maszyn rolniczych
      AgriDane - Specs of agricultural machinery
      AgriDaten – Technische daten von landmaschinen
      AgriSpec – Technische gegevens voor
      AgriDatos – Datos técnicos de maquinaria agrícola
      AgriDonnées – Données techniques des machines agricoles
      AgriDati – Dati tecnici per macchine agricole
      АгроДанные — Tехнические данные сельскохозяйственной машин
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj