solek01

Przyczepa jednoosiowa

Polecane posty

solek01    209

Planuje zakup przyczepy jednoosiowej nowej, o ladownosci okolo 3 ton. Przygladam sie przyczepom Pronaru,

warfamy i cynkometu, tylko narazie nie znam cen. Ktora byscie wybrali i dla czego? i jak ktos sie

moze orientuje to niech poda ceny. Moze jakies inne firmy znacie ktore produkuja takie przyczepy

w miare solidnie w zblizonych cenach. Moze jakies rosyjskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaWeL1995    1

Ja również wybrałbym Cynkomet min. temu żeblach jest ocynkowana. Chociaż pronar też niczego sobie i niebędzie rdzewiał dopuki czymś nie obedżesz farby :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    209

NO mi sie najbardziej to tez te z Pronaru podobaja.Ogladalem 3,5 t w Agromie

to widac ze solidnie wykonane. Cynkomet tez na zdjeciach nie wyglada zle

i tanszy.

 

Aha dzwonilem kiedys do ''SLAZAKA'' to powiedzial mi mily pan ze tych malych 3,5 tony

juz nie maja w ofercie tylko te wieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    209

Pytalem w Agromie o ceny to Przyczepa Pronar 3,5 na niskich burtach bez kola zapasowego 19900zl

a na wysokich 22600zl. Warfamy cos okolo 22000. pronar 2,5 tony okolo 15000 zl.

wszystkie kwoty brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Z całym szacunkiem, ale po co Ci NOWA taka mała po pierdółka? do c 330 nowej przyczepy szukasz? jak już chcesz nową jedno osiówkę to na allegro jest pełno różnorakich wynalazków w przystępnych cenach, a jak już upierasz się na fabryczny wyrób jedno osiowy to jedyna słuszna opcja to pronar t671, :) bo po co Ci przyczepka z paką o wymiarach 3,1x1,8m za jedyne 20 tyś zł :) 2 krokodyle gnoju na to nie położysz, czy 1 zbiornik ziarna nie wysypiesz :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomb2
      Zbliża sie zima ;D a więc planuję wyremontować moją 4,5 t jednak nie wiem czy dojdzie to do skutku ??? Jeżeli znajomu udostepni mi garaż to tak bo on ma ogrzewany A więc mam kilka pytań.
      - ile mogą kosztować burty do przyczepy 4,5 t typ D-46B
      - Lepszcze są z blachy falistej czy z prostej ?
      - Jakiej grubości blache dać na podłoge ?
      - czym najlepiej wyczyścić przyczepe, czy piaskowanie się opłaca ile może kosztować?
      Narazie tyle
    • Przez MichaKpiski
      Chcę przerejstowac przyczepę Sanok D47A (wywrotka) , w dowodzie mam wpisane rok produkcji, numer podwozia , dopuszczalną łatwość 3500, Pani w starostwie powiedziała że diagnosta będzie musiał ustalić pozostałe dane. Czy ktoś by się podzielił pozostałymi danymi jakie ma wpisane w dowodzie ? z góry dziękuję
    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj