solek01

Przyczepa jednoosiowa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
solek01    104

Planuje zakup przyczepy jednoosiowej nowej, o ladownosci okolo 3 ton. Przygladam sie przyczepom Pronaru,

warfamy i cynkometu, tylko narazie nie znam cen. Ktora byscie wybrali i dla czego? i jak ktos sie

moze orientuje to niech poda ceny. Moze jakies inne firmy znacie ktore produkuja takie przyczepy

w miare solidnie w zblizonych cenach. Moze jakies rosyjskie?

Wiadomość z agroFakt.pl

PaWeL1995    1

Ja również wybrałbym Cynkomet min. temu żeblach jest ocynkowana. Chociaż pronar też niczego sobie i niebędzie rdzewiał dopuki czymś nie obedżesz farby :rolleyes:

solek01    104

NO mi sie najbardziej to tez te z Pronaru podobaja.Ogladalem 3,5 t w Agromie

to widac ze solidnie wykonane. Cynkomet tez na zdjeciach nie wyglada zle

i tanszy.

Aha dzwonilem kiedys do ''SLAZAKA'' to powiedzial mi mily pan ze tych malych 3,5 tony

juz nie maja w ofercie tylko te wieksze

solek01    104

Pytalem w Agromie o ceny to Przyczepa Pronar 3,5 na niskich burtach bez kola zapasowego 19900zl

a na wysokich 22600zl. Warfamy cos okolo 22000. pronar 2,5 tony okolo 15000 zl.

wszystkie kwoty brutto.

Ferdek07    67

Z całym szacunkiem, ale po co Ci NOWA taka mała po pierdółka? do c 330 nowej przyczepy szukasz? jak już chcesz nową jedno osiówkę to na allegro jest pełno różnorakich wynalazków w przystępnych cenach, a jak już upierasz się na fabryczny wyrób jedno osiowy to jedyna słuszna opcja to pronar t671, :) bo po co Ci przyczepka z paką o wymiarach 3,1x1,8m za jedyne 20 tyś zł :) 2 krokodyle gnoju na to nie położysz, czy 1 zbiornik ziarna nie wysypiesz :rolleyes:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Radek000111
      mam zwykłą, starą przyczepe 3 tonową, ile atmosfer powinna miec kołach żeby nie siadły opony pod ciężarem?????
    • Przez simpleNICKpl
      Stosuje ktoś u siebie na gospodarstwie przyczepę hakową? Jak to sprawuje się w transporcie ziarna? Ciekawa koncepcja z tym że jeden kontener zostawiamy na polu i kombajn może kosić bez przestojów a drugi zabieramy i wysypujemy w między czasie
    • Przez Kanzas14
      Witam mam problem kupiłem niedawno przyczepe d 47 na wszystkie 3 strony wywracała i po opuszczeniu wchodziła w zabezpieczenia tak samo było przy wożeniu kukurydzy a teraz przewoziłem zboże ze stodoły na dmuchawę i gdy kiprowalem do tyłu to skrzynia zeszła około 15-20cm na bok a podłoże było równe gdy opróżniłem i spróbowałem na pusto działo się to samo 
      Liczę na pomoc
    • Przez tomb2
      Właśnie odbierać mam nową przyczepe ale widze że instalacja pneumatyczna jest dwuobwodowa :'( W lamborghini podopne bo są gniazda jedna w zetorze już nie, może macie jakąś rade, moze da sie to poprzerabiać ???
    • Przez astrahxenon
      Witam chce zakupić przyczepę o ładowność 4-6 t znalazłem d 46 w igła stanie wiem że sztywna itd ale praktycznie jak nowa jaka jest rzeczywista wartość takiej przyczepy dzisiaj
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj