• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez MarcinSp10
      Zaczelo mi sie cos dziac ze skrzynią biegow ,dziwne stukanie na 5 i 6 ale pod większym obciazeniem z gurkii nie i podzas zjezdzania z obciążeniem potrafi wywalic mi rewers. Czy te stuki maja zwiazek z rewersem bo dzwignia rewersu jest strasznie luzna z lewej dotyka juz 
      pedal  sprzegla. 
    • Przez kucharz457
      Witam  potrzebuje pomocy posiadam opryskiwacz Rau z komputerem QUANTOTRON TX 
      są tam dwie ikony nie wiem od czego, żadnej reakcji nie zauważyłem może toś posiada przy swoim  i powie od czego są czy są wogóle istotne,przydatne.

chodzi mi o klawisze z prawej strony na dole . ten z belak i ten z opryskiwaczem(dyszlem)

• Przez Majkelo
      Zapewne temat byl gdzies poruszany....
      Panowie jak rozwiazac problem sciezek technologicznych przy szer. opryskiwacza 18m i siewnika 3m.

• Przez pawel7711
      Witam , pytam orientacyjnie czy byłby  ktoś zainteresowany opryskiwaczem marki Holder platz o pojemności 4000tyś l , belka 21m ? opryskiwacz mam okazję kupić w Niemczech , pytam orientacyjnie czy byłoby zainteresowanie  takim sprzętem , cena około 16-19  tyś. w razie pytań :505 008 448 ewentualnie 572 175 112

• Przez Marcin124
      Witam mam do kupna taki i szukam opinii na temat tego opryskiwacza. Opryskiwacz jest sterowany pneumatycznie, może ma ktoś taki, jak jest z awaryjnością pneumatyki i dostępnością części?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.