Esab200

Sprzedam przyczepę Autosan

Polecane posty

Esab200    360

Sprzedam przyczepę polską, wywrotkę 3,5 t ładowności. Przyczepa w stanie bdb po remoncie rok 1969. Pełna dokumentacja. Cena 11 700 oczywiście do negocjacji. Wszelkie pytania proszę kierować na PW lub 665 573 442. 

Wielkopolska okolice Konina Turku

Edytowano przez Esab200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esab200    360

Mam drugą taką rozjebana zapraszam do remontu 😊 

Zobaczymy jak kolega @przemekuliski wyceni swoją pracę ? I ile będziesz krzyczał za nią jak ja wyremontujesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esab200    360

Właśnie kupiłeś a nie sam zrobiłeś, więc nie ocieniaj innych bo wystawiłem ją na sprzedaż a nie na forum dyskusyjne kto jaką za ile kupił. Pasuje brać nie pasuje nie brać proste. 😎

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovi    210
Takim tonem myślenia to od razu mystaw ją za 20 tysi anuż znajdzie się jakiś głupi żeby ją kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emtezecik    50
jak na tyle cenisz swoja prace to ewidentnie nie oplaca sie remintowac za zloma z 69 roku jesXze 3,5 tony szkoda ze podlogi nie ma drewnianej bo juz by bylo cacy. jak sprzedasz ja do grudnia to stawiam ci skrzynke wodki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7958

siłowniki, przewody hydrauliczne i pneumatyka też nowa ? Cena trochę przesada jak za kaczuche nawet po remoncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 1991Mateusz
      Witam. Jak w temacie kupie wywrotke d732 z dokumentami lub bez stan nie połamana może być do remontu cena do 5000 zł od rolnika . Region Małopolskie, Świętokrzyskie, Śląskie, Podkarpackie . tel 888-923-942
    • Przez jasiuhonda
      przyczepa stan dobry cena 12000

    • Przez Bartoxc330
      Witam wszystkich!  Wie ktoś może w którym miejscu nabite są numery na ramie przyczepy d50?
    • Przez disel16v
      Witam . Poszukuje ciągnika na areał około 15 ha . W przyszłości może więcej . Obecnie pracuje na zetorze 7211 i Ursusie 3P . Sprzęt wysłużony i potrzebuje czegoś mocniejszego do orki  głownie , agregatu , transportu zboża i cięższych prac . Budżet to 100 tyś a moc to około 120-130 koni . Co polecacie ? W grę wchodzą tez nowe ale słabsze sprzęty aczkolwiek boje się serwisowania i kosztów z tym związanych. Celowałem w MF bądź nowego ursusa ale nie sugerujcie sie tym ... Sam juz nie wiem . 
    • Przez emtezecik
      jak w temacie szukam przyczepy badz 17.13 szeroka os najlepiej 6 metrow
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj