Skocz do zawartości

Polecane posty

mumin0121    3

KOLEDZY KTO POMOZE COZnalezione obrazy dla zapytania kontrolka ukÅadu hamulcowego renault ares TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ

johndeere    0
w ciągniku fendt oznacza to zużyty klocek hamulcowy myślę że tutaj będzie podobnie ale jeśli się mylę proszę mnie poprawić

Wiadomość z agroFakt.pl

tomek2201    11
6 jest od filtrów oleju hydraulicznego. U mnie jak były zabite filtry to się świeciła. po wymianie filtrów ustąpiło.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ArkadiuszKowalski
      Witam jestem nowym użytkownikiem forum. 
      Mam problem z claas Ares 657atz traci siłę podczas jazdy obroty silnika spadają jak dwusze sprzęgło to wracaja mogę jechac ale sie powtarza to czasami często czasem rzadziej 
      Czasem wyskakuje błąd 432
      Proszę o pomoc 
    • Przez RafaSzymanik
      Witam. Piszę w imieniu znajomego. Mianowicie nie działają mu światła w Renault, działa tylko stop i kierunkowskazy, a reszta nie działa. Mówił że bezpieczniki wszystkie są dobre. W jednym miejscu są tylko bezpieczniki czy jeszcze gdzieś są? Jaka może być przyczyna nie działania tych świateł?. Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez Majkel92
      Witam, czy możliwe jest zamontowanie Wyjścia wałka WOM w komunalnej wersji Renault Ergos 110 z 2002, która go nie posiada? Google nie pomogło ;). Ewentualna opcja to silnik hydrauliczny, lecz nie wiem czy to dobre rozwiązanie, mała moc :(. Ciekawi mnie czy można zamontować wyjście na oryginalnych częściach bez amatorskich przeróbek. Oto zdjęcie renówki.
      Zdjęcie z tyłu. 

• Przez rolnik992A
      Witajcie,
      CIągnik Deuzt Fahr Agrotron 4.90s. Świeci mi się kontrolka od oleju hydraulicznego od skrzyni biegów na wolnych obrotach. Przy zwiększaniu obrotów lub naciśnięciu hamulców gaśnie. Wiecie w czym może być problem?
    • Przez tomaszt135
      Witam,
      Jestem na etapie wymiany tarczy sprzęgłowej w renówce 8514. W związku z wytarciem przez starą tarczę rowków na docisku i kole wieńca, odkręciłem tarczę na docisku bez problemów, ale z tarczą koła wieńca mam problem. Czy jest może jakiś sposób na odkręcenie tych śrub? Próbowałem tradycyjnie, ale klucze się wyginają. Może śruby odkręcają się w lewą stron? Może znacie jakiś sposób na zdjęcie tego koła?Będę wdzięczny za pomoc, bo nie chciałbym coś popsuć robiąc coś na siłę.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.