Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez yacenty
      Jakie zagrożenia czyhają obecnie na zboża? jak właściwie wyznaczyć termin zabiegu T2? jaką ochronę zastosować, by zwalczyć choroby i zwiększyć plony? 
      Na te i wiele więcej pytań odpowiemy podczas specjalnej prezentacji online poświęconej ochronie liścia flagowego i podflagowego.
      Tylko na AgroFoto.pl: Ochrona liścia flagowego - nowa substancja czynna, nowe możliwości.
      Czwartek 10.05, godz. 20:00
      Poprowadzi Adam Szepiela, Ekspert ds. fungicydów w zbożach z firmy SYNGENTA
      Bądź tam razem z nami!
      Załóż słuchawki, usiądź wygodnie w fotelu i dowiedz się jak właściwie chronić liść flagowy i osiągnąć wysokie plony.
      Link do pokoju webinaryjnego: https://agrofoto.clickmeeting.com/ochrona-liscia-flagowego-nowa-substancja-czynna-nowe-mozliwosci

• Przez claas4
      Cześć Mam do was pytanie Czy pryskaliście ziemniaki Denar na chwasty po wschodowo metrybuzyną ?   Na necie piszą że jest średnio wrażliwą odmiana i nie wiem czy mogę użyć Sencora czy muszę się zaopatrzyć w inny środek ? Pozdrawiam 
    • Przez mausik1234
      Witam, chciałbym zapytac chodowców ziemniaków jak pryskają swoje pziemniaczki.Mam koło hektara vinetty i planuje skorzystać z schematu PLonovit ziemniak czy doradzi ktoś coś? Z tamtego roku zostało mi około 5l Foliq mikro czy da radę jakoś to połączyć ?? Mam tez 30 ary ziemniaka wczesnego denara. tam dałem trochę inaczej bo spryskałem już moncznikiem i siarczanem magnezu za tydzień wrzucam infinito + foliq + potas i magnez a konkretnie basfoliar aktiv, doradzi ktoś coś czy takie połączenie jest ok ?? 
      A tu wrzucam cykl jaki planuje na vinette czy nie za dużo będzie?? ewentualnie mogę wrzucic foliq mikro zamiast czegoś??? 

• Przez farmer1111
      Poszukuje ziemniaków paszowych  lubelskie
    • Przez Fugeo
      Cześć
      Czy spotkał się ktoś z was z liściozwojem ziemniaka? Wiem, że przyczyną są przede wszystkim zakażone sadzeniaki. Oprysku na to nie ma, ale może ktoś się zna jakieś sposoby na ograniczenie/przygaszenie tego wirusa.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.