dexter00

JD 6830p problem z hms

Polecane posty

dexter00    30

Witam. Nie znalazłem nic na ten tema więc piszę. W moim 6830P przy zaprogramowanym hms podczas pracy kiedy jestem na końcu pola i wciskam przycisk czasami wyskoczy mi blad i wylacza hms. Dzieje się to coraz częściej i nie ma znaczenia co jest zaprogramowane. I zawsze przy podnoszeniu. Proszę o pomoc 

20180410_124320.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johniy861    78

poszukaj na necie są opisane kody błędów do jd. A jak przy podnoszeniu to może czujnik wysokości /położenia ramion wysiadł. Edit a tylny/ przeni wom działa w normie? bo kiedyś miałem przypadek że właśnie tylny pto i hms nie dzialaly bo wyłącznik womu w prawym błotniku się zajechał. wymiana czujnika rozwiązała problem. ogółem hms pracuje wraz z wom, napedem, podnosnikiem, hydraulika i blokada. w tym raczej trzeba szukać przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108
Ja tam widzę tylko " będzie Pan płacił " :) See dealer czyli chyba odwiedź serwis. Więc jeżeli to nie coś mechanicznego, to komp zeswirowal i trzeba będzie podłączyc.

Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dexter00    30

czujnik wom byl wymieniany. błąd wyskakuje nawet jesli w hms nie ma ustawionego włączania wom. 

Edytowano przez dexter00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25

Kod diagnostyczny jest generowany, jeśli zespół sterujący BCU wykryje nierealną wartość z przełącznika wyboru programu HMS Plus, prawdopodobnie uszkodzony przełącznik można go sprawdzić w adresach diagnostycznych bcu015

Sprawdź bezpieczniki:

Ciągniki do numeru seryjnego z przełomu 2008

: Sprawdzić bezpiecznik F02/08.

Ciągniki od numeru seryjnego z przełomu 2008

 : Sprawdzić bezpiecznik F04/08.
 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dexter00    30

Z tym przełączników to faktycznie może być coś nie tak. Nie zawsze zalapie. Nie wiem czy tak na być ale jak ciągnik  stoi to nie zalacza hms , muszę delikatnie ruszyć i wtedy nacisnąć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dexter00
      Witam. Posiadam elektrozawory i mam problem w 2 parami wyjść hydraulicznych dokładniej to podłączone przewody wyskakuja. Kiedy bez przewodów poruszam przyciskami  otwierającymi zawory widzę że gniazda są wypychane co zapewne sprawia że przewody wyskakują, Nawet gdy uruchamiam 1 gniazdo to wypycha też to z drugiej pary. 3 para działa ok.Proszę o pomoc
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj