mf60hxturbo

SKUP JAJEK KURZYCH

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mf60hxturbo    0

Witam.

W tamtym roku zakupiłem 30 kur niosek i koguty 5 jest zbyt na jajka ale jeszcze mały. Dziennie mam około 25 jajek a nawet więcej. I nie mam co z nimi robić mam tygodniowo ok 200jajek na wsi sprzedaje ok 60tyg

a co z reszta nie wiecie może gdzie w województwie łódzkim jakiegoś skupu jajek.

 

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf60hxturbo    0

No są raz w tygodniu w środę ale to by do szkoły nie iść a to się tez tak nie da a na skup by pojechał w tej chwili mam coś koło 300 jaj ale to ile sprzedasz 40 jajek wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemcioo    0

Kolega na takim bazarku/targu tak jak u mnie z tego co widzę to sprzedają nawet po 400- 600 jaj dziennie, jest na to zbyt chyba ze się bardzo dobrze cenisz, po ile za szt ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemcioo    0

No to kolego u mnie jest tak samo po 50gr/ szt cały rok tam czy to zima czy to lato, to jest nawet i opłacalny biznes, ale niestety teraz wdarła mi się do obory "kuna" i w żaden sposób nie mogę się jej pozbyć, a jajek coraz mniej niestety, może macie jakieś sposoby na nią ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi12345    0

Witam:) Również poszukuje skupu jajek w województwie łódzkim? Wie ktoś może coś na ten temat? Mam około 100 jajek dziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

U mnie tez dziennie jest sporo jajek.Nie mam problemu ze sprzedarza.Uruchomilam sprzedaz z polecenia,bardzop dobrze to funkcjonuje,Sprzedaje w cenie 0,60gr/szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertmoczko    10

Najważniejszy jest marketing  :) Ja zrobiłem wizytówki i rozdawałem po firmach, znajomych itp. Dałem też parę postów na FB. Teraz mam 250 niosek i jajka schodzą od ręki a klientów pytających jest o wiele więcej. W przyszłym tyg kupie jeszcze 50 już znoszących jaja kur. Może mam też łatwiej bo mieszkam w dużym mieście i łatwiej o klienta ale nawet na wsi można pokombinować np. oferować z dowozem do domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megalo    0

Ja sprzedaję po 90 gr/szt., bo kury bez pasz i z wolnego wybiegu (naprawdę wolnego, a nie 1,5m na kurę). U mnie to działa pocztą pantoflową, raz wzięli znajomi, drugi raz, a teraz jak na jesień niosą mniej, to muszę odmawiać ludziom. Najlepiej złapać kontakt z kimś z miasta, kto poleci. Do mnie sami przyjeżdżają i jakoś im się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Młodyoporowiec
      witam mam pytanie do hodowców gęsi warto zaczynać hodowle? mam budynek 30x15 oraz 20 ha pola da rade z tego zarobić? 
    • Przez Kama30
      Witam zajmuje się ktoś tutaj hodowlą perliczek brojlerów? Interesuje mnie hodowla na większą skale, minimum 500 sztuk, chciała bym wymienić kilka informacji.
    • Przez Dominik1232
      Witam, chciałbym się dowiedzieć jakie są najlepsze preparaty do odrobaczania kur niosek i czy obowiązuje podczas stosowania karencja na jajka?
       
    • Przez bulin
      Googluje ,ale nic nie moge znalezc. Jedna z kurek , ktore trzymamy na podworku , dostala bardzo dzwinego schorzenia . Objawia sie ono tym jakby szyja stala sie gietka , ze nie moze utrzymac glowy w jednej pozycji . Glowa tej kury caly czas jest wykrecona o ponad 90 stopni , przez co ma bardzo utrudnione zywienie . Jezeli ktos sie spotkal z czyms takim to prosze sie podzielic informacjami .
      Pare lat temu , inna kura chorowala na to samo schorzenie przez co w przeciagu paru miesiecy padla .
      Wielkie dzieki z gory . Kurek mamy 5 sztuk na podworku , wykluczone przejechanie samochodem , atak psa/kota , mozliwe atak szczura , ale czy cos takiego by spowodowalo to ?
       
      Pierwszy post na forum więc witam wszystkich
    • Przez I1234s
      Najlepsza rasa
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj