Podlasiak28team

Opryskiwacz Agromex Kiełczew 1000/15 Tatanka manual alternatywa dla maszyn innych producentów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez alvaroalvaro78
      Cena 90000zł NETTO. Krajowy od
      1. właściciela a zarazem operatora. Stan bdb. Pracował na 80ha. Konfiguracja :
      - Szerokość robocza 21/18m
      - Zbiornik gł. 3000l + zbiornik na czystą wodę 300l
      - 2xpompa 160-tka
      - Cyrkulacja cieczy
      - Przekładnia zwiększająca prześwit
      - Opony 12.4 R46 rozstaw 180cm
      - Amortyzacja dyszla
      - Stopa podporowa hydrauliczna
      - Boczny rozwadniacz
      - Błotniki
      - Przezroczysta obudowa filtra ułatwia kontrolę zabrudzenia
      - Elektryczne poziomowanie - przesuwanie środka ciężkości
      - Sterownik 7 sekcyjny ME
      - Głowice potrójne Teejet z końcówkami "2"eżektor, "3" eżektor, "4" zwykłe.

• Przez Andrz_
      Witam wszystkich serdecznie 
      Mam wielka prośbę może któryś z kolegów ma do do sprzedania jedną sekcje rozdzielacza . Jest to rozdzielacz stalocisnieniowy Amazone UF 1000 . 
      Na 2 zdjęciu widać uszkodzony element   urwany kruciec góra została zdemontowana.  Ew . Proszę o rady gdzie  mogę szukać w. w sekcji.
      Jak dodałem w nie odpowiednim dziale to przepraszam 😉
      Pozdrawiam

• Gość konteno
      Przez Gość konteno
      Witam . Nabyłem w cenie złomu używany zespół : silnik spalinowy motori minarell z pompą oopryskiwacza annovi reverberi . 
      Czy ktoś na podstawie zdjęć potrafiłby dojść modelu pompy i silnika (ich parametry) oraz czy to pochodziło z jakiegoś opryskiwacza ? czy raczej pracowało luzem/solo 

• Przez Tomek24
      Witam zamierzam kupić w najbliższym czasie nowy rozrzutnik , opryskiwacz, siewnik zbożowy, rozsiewacz
      Jaką polecacie składnicę maszyn w podlaskim najlepiej jakby wszystkie maszyny można było kupić w jednym miejscu.
      Opryskiwacz biardzki 400
      Siewnik meprozet/ euro masz
      Rozsiewacz abra lub strumyk 
      Rozrzutnik 6t rol trans

Najlepiej jak najbliżej Zambrowa !
    • Przez rolkam72
      Witam wszytkich. Właśnie jestem przed zakupem nowej pompy do opryskiwacza biardzki 400l i tu pytanie.
      Jakiej firmy najlepsza byłaby nowa pompa.Słyszałem rózne opinie  Biardzkich nowych pompach i teraz właśnie takie pytanie jaka firma żeby to trochę pochodziło a nie oddawać na gwarancje po 20 ha oprysku ( słyszałem o takich przypadkach) .Może ktoś właśnie ma podobne doswiadczenia chętnie skorzystam z rad innych .
      Ma to być pompa od 100 do 120l/min wydajności 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj