Piszczu

Dotacje,czy warto?

Polecane posty

ZELKOW    1295
Lepiej się zajmnij kopaniem piłki u Niemców , a nie zadawaniem takich pytań po pijaku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30pawel   
Gość 30pawel
Ja bym wolał być sam sobie szefem a nie robić na jakiegoś Niemca czy innego zachodniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522

pytanie typu jesteś za Wisłą czy Cracovią (a jaka by nie była odpowiedz i tak wpi...l)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Stanisław89
      Tak jak w tytule. Mianowicie rozważam kupno Farmtraca Hertige 6075 DT i tu nasuwa się pytanie czy warto się pchać w niego czy może jednak popularnego 675.Cena jaką mi powiedziano wyniosła nie całe 107,000 w wyposażeniu jakie mi jest potrzebne . Farmtrac miał by zastąpić Zetora 7211 , który pracuje od 89. Nie robił by jakiś ciężkich prac gdyż stoją nad nim inne. Wiem ,żę model nie zbyt popularny ale przewinął się na forum.
    • Przez zyzek
      Czy warto kupić pługi tego typu z 1990r? Dobrze się nimi orze, czy to gra nie warta świeczki?
      Jest to wersja ciężka, czy lekka? Ile mogą ważyć?
       

    • Przez 22krystianek22
      Zamierzam kupić agregat ścierniskowy firmy Euro Masz 3 metrowy na zabezpieczeniu ślimakowym z wałem rurowym, talerze także na zabezpieczeniu ślimakowym. Co sądzicie o tej firmie i wykonaniu tych gruberów ? Profil oczywiście 100x100. Będzie obrabiał około 20ha rocznie, doradźcie czy warto inwestować w taki sprzęt czy szukać czegoś innego. Z Góry dzięki za pomoc:)
    • Przez nobeq
      Witam, tak jak w temacie, czy warto dopłacić do komputera z gps bravo 400s? Różnica w cenie do bravo 180 to około 12 tys. Jakie są plusy z użytkowania tego gpsa? Jaka jest dokładność i czy nadaje się to do prowadzenia równoległego? Proszę użytkowników o opinię, pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj