Piszczu

Jak to jest z tymi dotacjami?

Polecane posty

Piszczu    1
Witam koledzy. Jak to jest z tymi dotacjami,jak to wygląda szczegółowo,krok po kroku. Załóżmy,ze chcemy postawić nową obore.Z jakich dotacji wtedy można skorzystać? Jak z tym działac,słyszałem,że potrzebny biznesplan itp.Gdy sie uda to trzeba zaciągnąć kredyt i unia później przelewa jakieś pieniazki? Są osoby które sie tym zajmują i pomagają rolnikom? Czy można łączyć różne "wpsomogi" typu młody rolnik,prow.Czy warto wgl brnąć w dotacje? Milo by było gdby ktoś opisał jak to wygląda krok po kroku :) P.s za komentarze typy "nowy w Internecie" dziękuję :) po prostu jestem ciekawy zdania ludzi którzy mieli z tym styczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467
poszukaj u siebie w okolicy dobrego doradcy i z nim porozmawiaj nikt nie wie jakie masz warunki u siebie ile masz hektarow. duzo informacji jest na stronie agencji

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lotnik993    16
ja z młodego rolnika jestem bardzo zadowolony :-) tylko rada wiesz ze zobowiązania nie dasz rady wykonać to się nie pchaj bo cię zniszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forvega    3

Tysiące osób już wzięło dotację, wielu po kilka więc raczej to się sprawdza. Tak jak kolega wyżej napisał, poszukaj u siebie w okolicy osób które piszą wnioski, ponieważ takie osoby mają doświadczenie i znajomości, doradzą Ci, powiedzą jak do wielu spraw podejść czy jak sprawdzić czy się w ogóle kwalifikujesz. Na swoim koncie na fb planuje wrzucać trochę aktualnych wiadomości z tej tematyki więc zapraszam może znajdziesz coś ciekawego dla siebie: 

https://www.facebook.com/portal.forvega/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez kamil1985
      Młody rolnik w 2017. Jak skorzystać, kiedy nabór? Ciąg dalszy dyskusji z wątku 
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88807-m%C5%82ody-rolnik-2016/
      Szukasz więcej informacji o programie Młody Rolnik? Rozwiązania wszystkich problemów znajdziesz w wątku
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/2868-m%C5%82ody-rolnik-nowe-zasady/page-1590?view=getlastpost
       
       
       
    • Przez ludwik1977
      Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje traktor  Lamborghini w przedziale mocy 110 do 130km i jakie są różnice w cenie między wielkościami i ile kosztuje przedni TUZ i WOM do takiego traktora proszę o możliwie szybką odpowiedź. Pozdrawiam
    • Przez rolnik32098
      Witam,
      Mam pytanie do osób, które posiadają instalacje fotowoltaiczne u siebie. Czy są one opłacalne, jak to wygląda w praktyce, jak z rachunkami za prąd, czy są awaryjne? Czy założylibyście ją ponownie teraz? I czy ogólnie jesteście z niej zadowoleni? Jaka firma najlepsza do zamontowania tych paneli? 
      Dzięki wielkie za każdą odpowiedź. 
       
    • Przez Michal0987
      Witam ostatnio kupiłem traktor massey ferguson 6255 z 2002r.i dopiero w domu dostrzegłem się że brak jest w nim tych mocowań które trzymają odciągi boczne pod tylnym mostem.no i tu zaczyna się problem bo nie mogę tego nigdzie znaleźć żeby dokupić.a traktor będzie używany przy kosiarcie i jest mi to potrzebne.moze ktoś będzie miał jakieś namiary na kogoś kto te części może mieć.z góry dzięki za pomoc. Dołączam zdjęcie.czesc zaznaczona strzałkami.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj