Niewiem10

Amazone D8 Super - Działanie znaczników i ścieżek

Polecane posty

Niewiem10    1

Witam,

Dokonałem niedawno zakupu siewnika Amazone D8 Super, no i niestety mam problem jak się do niego zabrać. Wcześniej siałem poznaniakiem, więc istnieje trochę przeskok technologiczny :D Na razie nie mam zamiaru korzystać ze znaczników i ścieżek technologicznych, czy w takim wypadku muszę ustawić na jakąś konkretną cyferkę, aby nie załączały mi się ścieżki automatycznie? Jeżeli tak to na jaką? Do tej pory nie podłączałem nic pod hydraulikę.

Prosiłbym o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soko74    39
Cyfra 0 to przejazd ze ścieżkami.Ustaw na każdą inną, możesz jeszcze odpiąć cięgło na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem10    1

Obecnie mam przestawione na 5, żeby później zmienić cyferkę na 0 to muszę podpiąć hydraulikę pod ciągnik? Obecnie nie mam podpiętej hydrauliki z siewnika do ciągnika. Bo ciągnę za ten sznurek od tej dźwigni i nie chce mi zmienić na inną cyfrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soko74    39
Pewnie masz zapieczony ten mechanizm,jak pociągniesz za dźwignię to powinno przerzucić niezależnie od hydrauliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian12345    45

U mnie są numerki do 4 i tylko na 4 nie robi ścieżek. Na 0, 1, 2, 3 aparaty od ścieżek są zamknięte, a powinny być tylko na 0. Wie ktoś w czym może być problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian12345    45

Poszukuję takiej tulejki z bolczykiem do automatu do ścieżek. Amazone d7. Potrzebuje 6 sztuk. Wie ktoś gdzie można takie coś dostać?

20220320_202223.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grabaz    0

Czy może ktoś podpowiedzieć która z tych dwóch skrzyń to jest nowszy typ? Lub ewentualnie która jest lepsza?

20220412_152839.jpg

20220412_152724.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grabaz    0

Dzięki Też tak myślałem Ale byłem u nandlarza i ma dwie amazonki d8 z tymi różnymi skrzyniami i twierdził że ta druga skrzynia jest nowsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tworek05
      Mam problem z rozsiewaczem Amazone ZA-U 1501 rozsiewa za dużo na boki a za mało za tył traktora , talerze są białe, a łopatki o wymiarach 240na215 może wie ktoś dlaczego tak sieje?
    • Przez BELARUS820BX
      Witam wie ktoś jak ustawić siewnik amazone D4 typ 30 nie jest on mój tylko porzyczony i nwm jak ustawić to siewu owsa pomorze ktoś
    • Przez flinston
      Witam. potrzebuje pomocy do ustwienia wysiewu owsa w siewniku amazone d7 .Otóż przy ustwieniu skrzyni na maksa wysiewa mi  około 180kg h.Co może być przyczyną.
    • Przez witekjamrozy
      Proszę o opinie użytkowników tych rozsiewaczy, Bogballe L2 pojemność 1600 l, Amazone ZA-M 1201 lub podobne. Szerokość rozsiewu 15m, wyposażenie to komputer z czujnikiem na koło, wysiew graniczny. Proszę o informacje na temat dokładności wysiewu, precyzji ustawienia dawki, jakości wykonania, "mielenia" nawozu przez mieszadło.
    • Przez pilu
      Witajcie,
      Nabyłem siewnik amazone D7 typ 25 junior zastanawia mnie brak redlic wysiewających. Mam 4 wolne dziury w listwie mocującej lejki więc pomyślałem, że brakuje po prostu redlic, ale jak zacząłem szukać to w każdy siewniku na zdjęciach są wolne 2 dziury. Wychodzi na to, że brakuje mi 2 redlic ( 1 długa 1 krótka), tylko najdziwniejsze jest to, że u każdego na zdjęciu te wolne 2 pola są w różnych miejscach (np. na 9 i 11 otworze albo 10 i 14, 11 i 13) Może ktoś mi rozjaśnić ten temat ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj