Theprzemo205

jak podłączyć owijarke ?

Polecane posty

Theprzemo205    24
Witam! Panowie bardziej doswiadczeni powiedzcie mi jak podłączyć przewody hydrauliczne ( te od napedu) do c 360. Są dwa jeden oznaczony na czerwono a jeden na niebirsko. Pytanie glupie ale nie wiem jak a nie chce popsuć nowej maszyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Theprzemo205    24
dzięki! A wajchą od podnosnika się nic nie stanie jakbym nie w tą strone ruszył? A może wiesz jakby trzeba zrobić by można było owijać c 330?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

kolego spokojnie nic nie zepsujesz bo tu nie ma praktycznie złego podłączenia. filozofia tkwi tylko w tym aby był podpiety pod te same sekcje w rozdzielaczu a wajchą możesz krecic jak i w prawo tak i w lewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Tak. Tylko ma się w dobrą stronę kręcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    716

Albo zamieniasz przewody, albo w drugą stronę rozdzielacz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Robisz tak. Patrzysz jak ci wygodniej będzie trzymać tą dźwignię od hydrauliki, bo przy owijaniu trochę trzeba ją trzymać.  Mi np. wygodniej jest ja wciskać do dołu. I tak podłączasz węże, żeby owijarka kręciła się zgodnie z kierownikiem obrotów. Możesz włączyć pompę przez biegi, ale nie przesadzaj, bo ci belka spadnie. Jak już owiniesz i utniesz folię, to dobrze by było tak obrócić owijarkę, że jak odstawisz belkę, to to odcięte będzie pod spodem. Jak obrócisz za mocno, to dźwignię w drugą stronę i owijarka się cofnie.  Ja biorę turem prosto z owijarki, to belkę ustawiam tak, żeby ucięte było z mojej strony. Życzę miłej pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dom612    4

Witam, kupiłem nowa owijarkę, mam tylko jeden ciągnik c-360 z turem , owijarka odpięta stoi na równym podłożu na nią kładę chwytakiem belkę odwracam się ciągnikiem i podpinam przewód i owijam belkę zdejmuje chwytakiem, i mam pytanie czy można by wyprowadzić dodatkowa sekcję na ramie tura tylko z zasilaniem na gniazdo, a drugi w wolny spływ do skrzyni tak jak tura mam i pod nie podpinać owijarkę ? zasilanie bym wziął z wolnego gniazda kipra i tylko wajchą bym zmieniał zasilanie tura , chciał bym pominąć odwracanie się ciągnikiem tylko podpinać w te dodatkowe gniazda było by jeszcze szybciej , czy muszę dodatkowy rozdzielacz na ramie tura montować żeby tym sterować ? (dodam, że nie wypnę chwytaka przy działającym ciągniku bo jest na elektrozaworze i ciśnienie mi nie pozwoli) proszę o jakieś przemyślenia w temacie :) a i proszę nie mówić ze cały dzień będę owijał do 40 bel 120x120 lucernę w 3 godziny owinąłem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rewoluszyn
      Witam wszystkich. Założyłem ten temat, ponieważ zamierzam zająć się produkcją owijarek samozaładowczych z przednim lub bocznym załadunkiem (zależy od potrzeb nabywcy). Chodzi mi głównie o przystosowanie popularnych owijarek stacjonarnych do specjalnego podwozia z ramieniem załadowczym. Moim produktem będą właśnie takie podwozia. Dzięki czemu każdy kto posiada zwykłą owijarkę Będzie mógł niewielkim kosztem otrzymać maszynę o parametrach pracy jak sipma maja czy pronar. Dostępne będą 3 opcje sterowania: ręczne, pół automat, automat. Rozmiar kół i inne szczegóły zależne od woli kupującego. Myślę że koszt takiego podwozia nie przekroczy 10tys. w najbogatszej wersji.
      Co sądzicie o tym produkcie? Czy ma szansę wzbudzić zainteresowanie nabywców?
      W razie pytań piszcie chętnie wszystko wyjaśnię.
    • Przez pawelmf
      Panowie zwracam się do was z prośba dla dobra ogółu posiadam zwykłą owijarę bel i męczy mnie ciągłe wyskakiwanie i wskakiwanie do ciągnika w celu ucięcia folii potem wyrzucenie i ponownie zawiązanie foli macie może jakiś pomysł jak dorobić jakiś nóż który by ucinał folie i zarazem po ucięciu ja trzymał do obwiązywania . Zróbmy burzę mózgów?
    • Przez pawelek11
      Witam.
      Zakupiłem używany ładowacz mx mam problem gdzie podłączyć rozdzielacz na linki od niego. Widziałem w wielu ciągnikach że jest podłączony do gniazd z tyłu ciągnika,jednak to rozwiązanie mi nie odpowiada. Myślałem o takim rozwiązaniu mógł by ktoś podpowiedzieć czy tak może być czy nie uszkodzę pompy w ten sposób.bez tytułu.bmp
    • Przez pawelek11
      Witam!
      Mam problem z podłączeniem elektrozaworu do joysticka chodzi mi o prąd oczywiśćie.Przy joystiku mam 4 kable czerwony,niebieski,brązowy i zielony. Dadaję zdjęcie elektrozaworu i kostki od joysticka.
    • Przez macius11157
      Wiatm chciałbym sie dowiedzieć gdzie powinien byc podpięty ladowacz czolowy w deutzu dx 4.50 bo nie Bardzo wiem co przedni wlasciciel podpial go pod wyrownywacz cisnienia od hamulcow i nie da sie na hamulcu opuscic ladowacza raczej powinien byc podpiety pod.pompe ale gdzie dokładnie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj