Polecane posty

WITAM! wszystkich  mam zamioar zalozyc silownik do mtz 50  do wspomagania a mam taki silownik od  motowidel bizona skok chyba 250mm teraz moje pytanie jest takie kazdy zaklada silownik pod przednia os z dorobieniem mocowania pod silownik  a ja mam pomysl zrobic to jak w wersjach exportowych czyli mocowanie silownika do belki bocznej silnika i co wy o tym myslicie >>>?? ktore rozwiazanie jest bardziej korzystne i ktore przede wszytkim lepsze i trwalsze :) z gory dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekmtz    25

Jeżeli nie będziesz miał w planach zakładania tura to możesz tak założyć na ramie koło pompy siłownik sam teź planuje kiedyś tam założyc bo jest mniej roboty niż z spawaniem i dorabianiem mocowania do osi szczególnie jak oś nie ma otworów nagwintowanych. Prosta robota a efekt ten sam przecież czy na osi czy na  ramie będzie skręcał. A co trwałości to jak dobrze dospawasz odpowiednie mocowanie do wąsa to powinno chodzić lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LTZ55a    118

Tak, ale gdzie współosiowość względem ruchów osi na boki? Czy nie rozumiem dokładnie?


Sprzedam części silnika MTZ 50/550 oraz katalog części MTZ50/550.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297
Tak się nie robi. Załóż normalnie. Proponuję pisac w temacie o wspomaganiu.

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert983    38

Jeśli siłownik to tylko i wyłącznie wzdłuż osi , jak zamocujesz siłownik do półramy to szybciej zużyjesz tuleje osi 

No i masz z głowy mimowolnie ruchy kół jak oś się przechyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sosik88    0

Witam, mam problem ze wspomaganiem w mtz 820 na orbitrolu fajnie sie kieruje na zimnym pierwsze 30 min pracy potem katorga nie idzie ukręcić chyba że wielkie obroty ale i tak bez szału, zmieniona jest pompa wspomagania niedawno i nic to nie dało, orbitrol nie cieknie i nie przepuszcza więc czy to moze być jego wina? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2345

witam czy istnieja zestawy naprawcze kolumny kierowniczej z orbitrolem chodzi głównie o plastikowe tulejki


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez SebastianP
      Chciałbym samodzielnie zamontować wspomaganie do c330 napędzane z rozrządu. Oś okrągła. Montował ktoś? Jaki zestaw polecacie? Mile widziane linki, oceny i opis problemów przy montażu. Pozdrawiam.
    • Przez kuba3120
      Witam , zakładam do koparki białoruś (jumz) wspomaganie i moje pytanie brzmi czy orginalna pompa da radę pod orbitrol chodzi o tą małą co jest od strony chłodnicy , zrobiłem osobny układ oleju jakim olejem to zalać oczywsicie wszyystko jest nowe 
    • Przez Kobra66
      Powiedzcie koledzy jaki olej stosujecie do wspomagania w tych ciągnikach?
    • Przez Scappy
      Cześć . Zbliża mi się wymiana głowicy ,bo przepuszcza ona olej do komory spalania . Obecna była już na szlifie i Pan powiedział że następna regeneracja musi być już konkretna,bo zawory głęboko siedzą i może się to nie zamknąć w 900 zł . Myślę że lepszą opcją będzie kupno nowej głowicy i jest kilka ofert na rynku . Co polecacie żeby nie wpaść w niepotrzebne koszty ? Czeka mnie też wymiana pierścieni,może i też tłoków ale to zobaczymy .
       
      Pozdrawiam
    • Przez GrzywaRM
      Witam
      kupiłem MTZ i mam pytanie czy ten pręt pod skrzynią ze ściętymi  dwoma bokami na zdjęciu jest do zmiany prędkości obrotów wom? 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj