Gość johny22

poszukuje usługi siewu buraka cukrowego

Polecane posty

Gość johny22   
Gość johny22

Witam, 

poszukuje usługi siewu buraka cukrowego z systemem GPS i rozłączaniem sekcji, Powiat Krotoszyn Gostyń 

Edytowano przez johny22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johny22   
Gość johny22

to też zależy od pola jak jest typowa bryła kwadra prostokąt to wyjdzie ok ale przy dużych klinach bardzo duża oszczędność w siewie no i później jednak jak by nie patrzeć estetyka i porządek na polu całkiem inna prezentacja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johny22   
Gość johny22

powiem tak nie pytałem, ale siali kilka lat z rzędu i nic nie wspominali gdzie ja w sumie też nie pytałem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johny22   
Gość johny22

5 ha w jednym kawałku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Lukasz123456
      Poszukuję mechanika do case 4230
    • Przez the1mati1
      Witam. Ostatnio spotkałem się z pewnym ogłoszeniem o wysłodkach buraczanych z buraka ćwikłowego-czerwonego. W interneci nie mogę znaleźć żądnych informacji o takich wysłodkach. Sprzedawca twierdzi że mają taką samą wartość jak wysłodki z buraka cukrowego. Miał ktoś doczynienia z takimi wysłodkami i może coś więcej o nich powiedzieć? Jak się zakiszają, jak bydło je pobiera i czy mają jakąś wartość czy to zwykły zapychacz?
    • Przez johny1993
      Ktoś poleci jakaś firmę która pobiera próby glebowe na terenie kujawsko-pomorskiego/ pomorskiego?
    • Przez eev
      witam
       
      poszukuje kontaktu własciciela tego ursusa byl na sprzedaz i prawdopodobnie wlasciciel dalej go posiada ewentualnie interesuje mnie 1934
       
      z gory dzieki za pomoc pozdrawiam
    • Przez Tomasz531
      Witam koledzy. Mam takie pytanko. Ile wziąć za przedłużanie zebow do redliniarki. 84 szt o 10 cm, dospawanie płaskownika ze stali nierdzewnej i sciecie na koncu by byl na ksztalt zeba? doradzcie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj