Poznaniak

c360- 3p . Nie pali ,nie wchodzi na obroty obroty max 1200

Polecane posty

Gość   
Gość

Regulator obrotów w pompie się zawiesza. Pompa do regeneracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznaniak    6

Po roku znów mam problem z pompa- wywaliło uszczelkę spod górnej pokrywki i leje tamtędy rope. Wymianę zlecić pompiarzowi?

Przypomnijcie mi demontaz pompy czy trzeba odpowiednią pozycję na kole zamachowym czy to nie istotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlik794    20

na kole pompy jest wcięcie , śmiało wyciągaj ,pokrywkę trzymają dwie śruby na środku , nowa uszczelka odrobina porządnego silikonu i 200zł do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borekk17    890

uszczelkę pod pokrywką możesz wymienić Sam tam nie ma nic skomplikowanego w teorii przy wyjęciu pompy trzeba wał ustawić na znaki w praktyce. wystarczy sobie zaznaczyć położenie piasty pompy w kole zębatym i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tre_k
      Panowie wymienione nowe kable do akumulatora, nowy akumulator 120AH 870A, ciągnik ciężko pali, wręcz nie chce odpalać musze kręcić parę minut żeby zaskoczył... teraz pytanie czy można mu jakoś pomóc w niskie temperatury?  wstawić jakąś grzałkę czy coś? czy napalić ognisko pod blokiem silnika? Czy wymiana świec coś da? czy zetor nie ma jakiegoś grzania wbudowanego ? tu wygląda mi na jakąś grzałkę ale nie wiem co to jest ??   https://drive.google.com/open?id=1ze6u6N-2MZV4FvmV1jABY_95zXb10KwG
    • Przez matijas67
      Witam
      Mam problem z ładowarką przegubową o&k l6 silnik deutz  f4l1011 
      Problem polega na tym że ładowarka nie odpala bez samostartu i prostownika 
      Zrobiłem kapitalny remont silnika( był do remontu) i po remoncie silnik nie pali bez pomocy, dodam że przed remontem dobrze palił i obroty rozrusznika były niskie a odpaliła zawsze, teraz 2 miesiące palilem na samostarcie i prostowniku. 
      Wczoraj odłaczylem pompę hydrauliki i silnik od razu odpalił.
      Co może tam siedzieć? Macie jakieś pomysły?
      Proszę o pomoc 
       
    • Przez Lukecki
      Witam
      Mam do kupna MFa 3115 z 90' roku, 115km skrzynia 16/16 40km/h tylko podobno jest problem z 3 biegiem, raz wchodzi raz nie. Facet mówi że to tylko w transporcie tego biegu sie używa i wtedy czasem nie wchodzi. Cena sporo mniejsza od rynkowej, jednak nie wiem czy warto zaryzykować 
      Co myślicie? 
      https://www.olx.pl/oferta/massey-ferguson-3115-CID757-IDxPlKw.html
    • Przez Hibi1990
      Witam z racji tego że próbowałem dopytać o tura agro max  am30e i nigdzie nie uzyskałem odpowiedzi postanowiłem założyć nowy wątek.  Przymierzam się do zakupu takiego ładowacza i potrzebuje trochę opini.
      Jak wam się spisują te tury Am30e, chodzi mi o wytrzymałość, jak wysoko podnosza, wykonanie tura i o wszystkie opinie. Ma być zamontowany na Ursus c360. 
    • Przez Kondzio342
      Witam koledzy pomozcie potrzebny kompresor urzywany w gospodarstwie. Agregat malarski od czasu do czasu czasami jakies kolo montarzownica zdjac czy cos przedmuchac. Co polecacie rozsadne i zeby popracowalo troszeczke????
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj