chomiuk123

Problem z dostawa ciągnika

Polecane posty

chomiuk123    123
Witam Mam problem z dealerem marki Zetor a mianowicie przelew był zrobiony 27.03.2018.A ciagnik nie został jeszcze dostarczony sezon prac polowych sie zaczyna ja nie mam czym robić.Moje pytanie jest takie: Ile mają czasu na dostarczenie towaru od czasu zapłaty? Czy ktoś sie z czym taki spotkał i co w tej sytuacji zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

tyle co w umowie , sam mądry ale też czekałem na NH wydanie miało byc 24 marca , a dojechał 8 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kamil5421
      Witam . potrzebuje opini na temat ciagnika david brown 1690, rok cos ok 1982 . czy ktos posiadal jak z czesciami awaryjnoscia ?
    • Przez msjaro
      Witam, mam do bardziej doświadczonych forumowiczów pytanie.
      Po raz pierwszy udało mi sie kupić nowy ciągnik, zawsze w gospodarstwie mieliśmy używki. I teraz finalizuje zakup, jednak dealer oznajmił mi, ze przed wydaniem maszyny przechodzi ona pierwszy przegląd za ponad 1500 zł! Wiedziałem o przeglądzie po 50 mth, to jasne, ale przy nowej maszynie przed jej wydaniem?
      Czy to normalna praktyka? Bede wdzięczny za pomoc.
       
    • Przez Paatryk12dsa
      Witam wszystkich, jaką polecacie prasę do ciągnika 100km? Rolująca lub kostkującą najlepiej w okolicach 10 tys. Ciągnik miałby z nią pracować na górzystych terenach.
    • Przez Ist
      Zmieniłem prześwit ze zmniejszonego na normalny. Przełożyłem zwolnice na 45°, wszystko wg instrukcji. Koła jeszcze nie założone ale po skręceniu wszystkiego pojawił się dziwny objaw - piasty się nie kręcą tzn nie można ich przekręcić ręką, wcześniej wydaje mi się ze chodziły bardzo lekko. Zakreciłem trochę na rozruszniku, na włączonym biegu i jedna piasta się obraca druga stoi. Po ruszeniu (z czuciem) przez rure zaczyna się kręcić a druga staje (zatrzymuje się tak że przy zakreceniu na rozruszniku już kreci się ta druga). Czy to jest normalne? Czy coś źle złożyłem? Zwolnice wróciły do pochwy względnie lekko co prawdopodobie oznacza że frez dobrze trafił w skrzynie.
    • Przez nwj451
      Witam. Mam problem z renia Ares, gdy jadę do przodu jest dobrze a czasami jak jadę do tyłu to jest takie uderzenie że aż traktor zatrzymuje, coś jakby blokowalo w tylnym moście, wie może ktoś co może się dziać??? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj