News

Polecane posty

PRIMO    1877

Nie baw się w żadne tabele tylko zrób próbę kręconą rozsiewacza a tu masz filmik co i jak. 

mezik0    42
wejdź na stronę niemiecką rotiny i napisz do nich model i że potrzebujesz tabeli możesz wspomóc się tłumaczem Google ja mam model 865 i pisałem do nich bodajże w 2015 bo wtedy też zacząłem robić ścieżki i w ciągu 24godzin dostałem tabele i instrukcje w pdf
udonaber@web.de na tego maila pisalem
  • Thanks 1

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez grabaz
      Witam wszystkich,
      Poszukuje rozsiewacza Rauch, Kuhn MDS który będzie współpracował z c-330 a w przyszłym roku z zetorem 8011  np.modele z serii 60 do 900. Na stronach internetowych ciężko znaleźć a szukam już dłuższy czas. Może ktoś posiada taki na sprzedaż lub ewentualnie posiada namiary gdzie można dostać.  W grę wchodzą województwa mazowieckie, podlaskie i lubelskie. 
    • Przez DamianDF
      Cześć. 
      Czy ktoś wie jak i czy w ogóle jest to wykonalne, mianowicie zakupiłem rozsiewacz Rauch mds 721 i rozchodzi sie o próbe kręconą??
      Może ktoś ma podobną maszynę i podałby przybliżone wartosci wysiewu do ustawień rozsiewacza? 
    • Przez agrofoto1
      Czy azot pod jare dajecie przedsiewnie czy kilka dni po? Na ile dni od skielkowania wystarcza siewce substancji odżywczej zawartej w ziarniaku?
    • Przez liber
      Witam wszystkich czy posiada ktoś z was rozsiewacz nawozu pz spectra.Jak on się sprawuje w praktyce
    • Przez cedox
      Cześć!
      Chcę kupić większy rozsiewacz, do tej pory przez 10 lat posiadałem Unię Brzeg MS400. Obecnie potrzebuję czegoś większego 1100-1300 kg i tu pojawia się pytanie czy postawić na Raucha MDS 17.1 czy na Unię MX 1200? Dodam że budżet w jakim chciałbym się zmieścić to katalogowo 20 000 zł brutto. Z obecnego MS-a jestem zadowolony - sporadyczna korozja, dość precyzyjny wysiew +/- 20 kg/ha od ustalonej dawki, brak jakichkolwiek problemów z przekładnią. Wiadomo że w zakładanym budżecie Unia będzie nieco lepiej wyposażona tj. plandeka, wysiew skrajny. W Rauchu podoba mi się jednokomorowy zbiornik, wolnoobrotowe mieszadło i niższa krawędź załadunku, pytanie jak z precyzją wysiewu? Może wypowiedzą się jacyś posiadacze w/w maszyn?

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi ;)
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj