MafiaRuszkowo

Chwastox turbo 340 SL czy Mustang forte 195 SE ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Witam. Wiem że to jeszcze nie czas na opryski ale chcę znać wasze opinie na temat tych dwóch oprysków. Który z tych 2 polecacie na chwasty w jęczmieniu jarym i dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

no nie wiem. stosowałem mustanga pierwszy sezon i w pszenicy jarej puścił przytulie może to wina stanowiska bo to gleba organiczna tak jakby torfowisko tam zielsko lubi odbić i trzeba poprawiać chemia działa gorzej...? na innych glebach działanie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSSY    34

Mustang Forte to inny świat !

to tak ja porównanie Mercedesa do Syrenki !

zdecydowanie Mustang Forte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

A dlaczego inny swiat jak mustang przepuszcza np. przytulie to chyba w tym temacie

Edytowano przez AleksanderX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba24051    470
jak byla juz za duza to chyba norma ze przepusci. chyba zaden srodek nie zwalcza skutecznie duzej przytulii no chyba ze glifosat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek321    129

Starane i  jego generyki wezmą przytulię w każdym stadium.

Edytowano przez Jurek321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSSY    34
30 minut temu, AleksanderX napisał:

A dlaczego inny swiat jak mustang przepuszcza np. przytulie to chyba w tym temacie

Etykiety trzeba czytać ze zrozumienie 🙂, jeżeli przytulia jest ponad łan to ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adampaczk23    5
7 godzin temu, AleksanderX napisał:

A dlaczego inny swiat jak mustang przepuszcza np. przytulie to chyba w tym temacie

Pryskałem kiedyś chwastoxem to przytuli nawet nie ruszył a niektóre chwasty tylko poskręcal a za 2 tyg puścił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki08    14

A może axial komplet? Ja stosowalem w mieszance j+p i super było czysciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilekb9    1

Mustang forte zdecydowanie. A jeśli chodzi o przytulię to mustang zwalcza ją bardzo dobrze do fazy 8 okółków później to już tylko starane (lub generyki) albo grodyl. I przede wszystkim zależy to jeszcze od temperatury stosowania jak było za zimno to też efekty będą niezadowalające 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilekb9    1

Osobiście nie stosowałem galapera także nie powiem jak jest z jego skutecznością mustang mam już wypróbowany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

Proszę o opinię, czy ktoś stosował mustang forte w obecnej fazie pszenicy tj faza przed liściem flagowym. Bbch 32-37. Boję się o uszkodzenia lub spalenie roślin, bo wiem że przy stosowaniu na kłosa pali pszenicę lepiej niż glifosat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez michalc123
      Witam, szukam z jakim momentem trzeba dokręcić głowice w 2140 turbo oraz kolejność dokręcania.
    • Przez bizonsuperzo56
      witam wszystkich na forum. chcial bym sie dowiedziec od posiadaczy i tych ktozy posiadali taki ciagnik o tym modelu jaki jest tam montowany silnik ??? jego wady zalety jak skrzynia biegow czy w kabinie jest cicho itd
      i czy warto tali cignik kupic jest z rocznika 90
    • Przez rumker28
      Witam, Mam takie pytanie, a mianowicie nie mogę się doszukać stopnia sprężania z tego masseya, z silnika at4.236. z silnika a4.236 to 16atm, ale z turbem nie mogę się doszukać. Pomoże ktoś?
    • Przez Tommekpol
      Witamy
      Baza Maszynowa Danex autoryzowany dealer maszyn Case IH i ładowarek Manitou Group na terenie województwa podlaskiego posiada do zaoferowania dla Państwa ładowarkę teleskopową Manitou MLT 735-120 LSU. Ładowarka była serwisowana w autoryzowanym serwisie Manitou.

      Rok produkcji:2007
      Silnik : Perkins Turbo 4 cylindrowy
      Moc: 120 KM
      Udźwig: 3,5 T
      Wysokość podnoszenia: 7 m
      Cena: 119 000 zł (brutto)

      Więcej informacji udzielimy telefonicznie tel. 606 648 578 
      Link do aukcji

      Ładowarka do obejrzenia w firmie DANEX, Rogienice Wielkie, ul. Olszanka 27, 18-516 Mały Płock










    • Przez Darek1986
      Witam,posiadam na sprzedaż ciągnik renault 8514.Silnik 4 cyl turbo MWM , ( prosty w budowie i oszczędny ) .Ciągnik w Polsce pracuje w małym gospodarstwie w stanie bardzo dobrym od rolnika godny polecenia sprawny ,gotowy do prac + ładowacz czołowy 3 sekcyjny.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj