News
WojtekLewandowski

MF 8110 Alternator ładuje ze wzrostem gazu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam. Problem jest z ładowaniem w MF 8110. A dokładniej gdy dodam gazu zaczyna lepiej ładować. Na wolnych obrotach 12,5 V. Radio nie chce się włączyć, a lampy przygasają.

Dodam tylko że regulator wymieniłem na nowy i sprawdziłem przewody.

Edytowano przez WojtekLewandowski

mariusz(ZDUN)    215

Daj po prostu alternator do regeneracji to, ze wymieniłeś regulator to naprawdę jeszcze o niczym nie świadczy a 12,5 to nie jest ładownie, żeby ładował minimum to 13,6V

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Renozetorocase
      Witam. Posiadam ciągnik rolniczy Case a mianowicie model jx80 ...  Ciągnik posiadam od 2012 roku  nigdy nie miałem z nim problemów aż do teraz. Ciągnik przy 1500mth stracił na mocy ... Ciągnik w gospodarstwie pracuję głównie z turem. Co już jest dla niego dużym wyzwaniem . Ma straszny problem przy ruszaniu   żeby jechał mini 1500 obrotów musi być  nie daje sobie nawet rady z bronami lekkim 5tkami . Wspomnę że serwisowany jest na bieżąco  .   Chodzi jak by z 80km które niby miał   spadł na jakieś 50 , sam ma problem siebie uciągnąć ... 
      Czytałem o zwiększeniu mocy poprzez zwiększenie dawki paliwa  . Co Wy na ten temat myślicie czy można zwiększyć w jakiś inny sposób? Pozdrawiam

Ps. Dodam że ciągnik nie kopci
    • Przez mateusz9614
      Witam 
      Dziś w moim władimircu padł alternator , i teraz mam takie pytanie do was koledzy , ponieważ u mnie z altka wychodzą tylko dwa kabelki i alternator stary ma wbudowany regulator napięcia , więc chodzimi o to czy zastąpie go jakimś altkiem z samochodu. Jest coś takiego możliwe ?
    • Przez ursus485
      Witam niedawno nabyłem massey fergusona 3070 do lekkiego remontu. teraz się okazało że nie działa cała hydraulika(pompa chyba wcale nie ciągnie) ten wałek co ją napędza obraca się swobodnie i po odpaleniu silnika się chyba wcale nie obraca . To jest wersja datatronic , czy komputer ma coś wspólnego  z obracaniem się pompy ? Czy pompa jest w jakiś sposób wyłączalna a może pracuje cały czas po odpaleniu ? Proszę o pomoc każda rada się przyda z góry dziękuję . Pozdrawiam .
    • Przez PaweLisowicz
      Witam. Kupiłem niedawno c360 i mam problem z napięciem,m gdyż jak podładuję akumulator to ma ok 13.5v a gdy zapalę ciągnik to ładuje ok. 12,7v mierząc na alternatorze. Ostatnio podładowałem  akumulator i podłączyłem woltomierz pod alternator, przepaliłem go ze 2 razy i wczoraj chciałem zapalić i nagle nawet ani razu nie zakręcił, a na woltomierzu było ok 12,2v. Alternator mam polski który ma regulator osobny. Czy jest taka możliwość ze woltomierz może mi rozładowywać akumulator, bo + podłączyłem pod alternator a nie pod stacyjkę i działa przez cały czas. Jeszcze nadmienię, że jak podpale ciągnik to wskazówka ani nie drgnie w górę, tak jak np. po włączeniu świateł wskazówka lekko opada.
    • Przez hubert89
      Witam . Niestety ostatnio padł mi z przegrzania silnik w moim Deutz 6.61 . I po Wymianie tłoków ,Cylindrów pierścienie... Silnik po złożeniu Odpala Ale ciągle świeci się kontrolka smarowania . A po sprawdzeniu Ciśnienia ww układzie smarowania manometr wskazuje 0 .Dodam jeszcze ze silnik stal dość długo rozłożony bo czekałem na części
      Może ktoś już miał taki przypadek ,Proszę o pomoc

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.