Polecane posty

Gość   
Gość
kolego co będziesz nią robił , po roli czy po ugorach, poplonach? Ja miałem bometa na testach i jak mu zadałem maks głębokość po oranym pękl łańcuch także zadowolony nie byłem u w końcu przerobiłem swoją starą UG z 1,6 na 2 metry założyłem nowe noże ustawiłem luz na parakole i ogień idzie. kolego polecam ci glebogryzarki Kubota albo iseki tamto to szatan w polu targalismy taką wycięty młodnik i 70km traktor jęczał a ona szła jak szalona i nic się nie działo ale ona była na trybach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, zetorlublin7341 napisał:

kolego co będziesz nią robił , po roli czy po ugorach, poplonach? Ja miałem bometa na testach i jak mu zadałem maks głębokość po oranym pękl łańcuch także zadowolony nie byłem u w końcu przerobiłem swoją starą UG z 1,6 na 2 metry założyłem nowe noże ustawiłem luz na parakole i ogień idzie. kolego polecam ci glebogryzarki Kubota albo iseki tamto to szatan w polu targalismy taką wycięty młodnik i 70km traktor jęczał a ona szła jak szalona i nic się nie działo ale ona była na trybach

po ładnym oranym polu pękł łańcuch ?? na jaką głębokość ustawiłeś ??

https://www.olx.pl/oferta/glebogryzarka-truskawka-ciagnik-ogrodniczy-iseki-kubota-yanmar-CID757-ID5xKbz.html#921df58ee8;promoted

tylko ciekawe jak te tryby wytrzymuja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

Takich bzdur jakie zawiera ogłoszenie z linku dawno nie czytałem:)

Więcej noży i zużywa mniej paliwa:)

Przekładnię boczną ma również Bomet czy Strumyk - oczywiście przekładnię łańcuchową jak większość japońców. 

Tego typu glebogryzarki mają mniejsze zapotrzebowanie na moc w porównaniu ze strumykiem ze względu na inaczej wyprofilowane noże - ale coś za coś, lepiej robi jak stara ug ale gorzej niż strumyk ( czy bomet ).

Możesz rozglądać się za taką japońską, tylko są to przeważnie glebogryzarki do ciągniczków ogrodniczych - inny wałek i zawieszenie, co będziesz musiał przerabiać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati2812820
      Witam Posiada ktoś może rozsiewacz Strumyk Tytan? Jeżeli tak to prosiłbym o zamieszczenie tu opinii na jego temat. Głównie chodzi mi o dokładność wysiewu i awaryjność.
    • Przez lucynka44
      Szukam dobrej glebogryzarki do ogrodu.
    • Przez kaammil
      Witam czy dałoby sie zrobić agregat siewny z glebogryzarki grudziądz i zwykłego siewnika? Z jaką ewentualną prędkością musiałbym jeździć aby wynik był zadowalający i czy wgl to sie opłaca?
    • Przez grzegorzk4
      Witam
      Kupię glebogryzarkę Grudziądz 165 cm lub 200
       
      Używana oczywiście, przez  rolnika, a nie z wystawki od handlarzy zarośniętą w trawie i na szybko malowaną.
       
      Najlepiej z województwa podkarpackiego lu małopolskiego
       
      Pozdrawiam
    • Przez marcel9797
      przygotowuje się do zakupu rozsiewacza. Mam dylemat bo niewiem jaki wybrać.
      Woprol Azot (junior 2) 600l czy Strumyk tytan 600l. prosiłbym o opinie użytkowników tych rozsiewaczy, lub jakie inne polecacie do 5500zł.
      Będzie siał na 23ha z ursusem c360.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj