Polecane posty

bonus25    4
witam wszystkich, jacy dilerzy w województwie lubelskim zajmują się sprzedażą firmy Mandam? z góry dziękuję za informacje 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bonus25 napisał:

witam wszystkich, jacy dilerzy w województwie lubelskim zajmują się sprzedażą firmy Mandam? z góry dziękuję za informacje 😁

www.korbanek.pl na stronie znajdziesz dealera na lubelskie ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1151

KOBO Lublin Budowlana, dzwoń powinni Ci załatwić w dobrej cenie


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Na stronie mandamu są wszyscy dealerzy w lubelskim i innych województwach wystarczy poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bonus25    4
3 godziny temu, themr92582 napisał:

Na stronie mandamu są wszyscy dealerzy w lubelskim i innych województwach wystarczy poszukać.

akurat tutaj kolega napisał dilera którego nie ma na liście na stronie mandama

3 godziny temu, pawel1025 napisał:

Roltex Krasnystaw też jest dilerem Mandam w lubelskim.

roltex krasnystaw na samym początku był bo jest najbliżej mnie

4 godziny temu, izydor6280 napisał:

KOBO Lublin Budowlana, dzwoń powinni Ci załatwić w dobrej cenie

o nich to nie słyszałem właśnie

3 godziny temu, danielhaker napisał:

Ja swojego kupiłem w Agrotechnice (Cicibór Duży, k. Białej Podlaskiej) Tak naprawdę każdy dealer ściągnie Ci maszynę jaką chcesz

a co kupowałeś u nich? u nas w okolicy z tego co znalazłem to większość ma mandama na liście sprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez eMWu
      Jestem zmuszony do kupna agregatu ścierniskowego.
       
      Ze względu na konieczność pracy na zakamienionych glebach mam 3 typy z odpowiednimi zabezpieczeniami talerzy:
      - Bury KBT talerze 560/4,5 z wałem pierścieniowym ze zgrzebłem (właśnie ten wał nie wiem czy będzie się dobrze spisywać).
      - Mandam TAL-C talerze 560mm wał kołeczkowy.
      - Akpil Tiger talerze 560mm wał segmentowy. - nie wiem czy ta maszyna to nie jest przerost formy nad treścią, liczę na opinie użytkowników. Zabezpieczenia też nie wyglądają, aby miały spory skok - na bardziej wystającym z gleby kamieniu maszyna myślę może stanąć na talerzu.
      Do każdej z nich regulacja kata nachylenia talerzy. Nie wiem czy dopłacać do talerzy 610mm - duża jest różnica w jakości pracy? Mocno wzrasta zapotrzebowanie na moc? Postaram się załatwić coś na próbę, może akpila...
       
      Głównym kryterium przy wyborze jest jakość pracy i jakość elementów roboczych. Nie interesują mnie talerzówki z talerzami na zabezpieczeniach gumowych. Nie interesuje mnie także ściąganie używanej maszyny z zachodu, cena używki porównywalna do polskiej nówki, a elementy robocze wyeksploatowane. Dzięki z góry za wszystkie odpowiedzi!
    • Przez Michalc355
      Witam!
      Mam dylemat, czy kupić talerzówkę henryka batyry lub mandamu, czy jednak agregat ścierniskowy mandamu? Jeśli kupiłbym talerzówkę służyłaby do talerzowania ścierniska i jako agregat uprawowo-siewny(miałbym 2 w 1 i troszkę grosza by zostało) ale czy agregat talerzowy będzie ładnie robił po oranym? Boje się, że kupie talerzówkę i jak wjadę na orane to d*pa a nie robota wyjdzie.
    • Przez aniaponczek
      Witam.Właśnie przymierzam sie do zakupu agregatu pościerniskowego.I zdecydowany jestem na Mandama kus 2.6 na sprezynach.Powiedzcie czy ta firma to solidna inwestycja czy jednak nie?bo dealer chwali ale on to sobie moze chwalić.
    • Przez ice2006
      witam mam problem z agregatem talerzowym GAL-C a mianowicie przesuwają mi się talerze na wałkach gumowych jak temu zaradzić poradzcie
    • Przez Grzegorz8946
      Witam wszystkich forumowiczów .Zakładam temat gdyż nie widziałem podobnego wcześniej,
      Piszcie jeśli macie pytanie,sam znam kilka cen maszyn mandamu,mogę udzielić pomocy
       
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj