Polecane posty

Marecki2922    514

Witam kupię TUR montowany na TUZ ciągnika Fliegl lub podobny Siemiatycze + 150 km


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Kuba84241
      Witam, mam problem z Claas Variant 280rc. Co może być przyczyną wadliwego docisku beli. Jak beluje to siłownik nie popuszcza docisku i wskazówka na manometrze idzie na czerwone a bela  ok. 20cm nie owinięta zbita że igły nie wbijesz. A gdy się podłączy na zwarcie kablem do elektrozaworu to siłownik popuszcza i pasy się luzują. Myślę że to elektronika bądź tzw. przekaźniki. Gdy zgadze ciągnik z włączonym komputerkiem to po lewej stronie coś brzęczy.
      Pomocy
    • Przez wanczyk-1991
      Witam! Miał ktoś taki problem z prasą tak jak ja? A mianowicie przy prasowaniu sianokiszonek wyrzuca materiał przez belkę w dolnej części klapy i blokuje całą prasę. Trzeba wyrzucić cały nieowinięty bal. Najgorzej jest jak noże mam włączone to nie zrobię żadnego bała. Na włączonych nożach dzieje się tak co któryś bal. Już ustawiłem przerwę od tej belki według instrukcji ale i tak w pewnym momencie się otworzy czy troszkę gdzieś uchyli i już po robocie. Pomoże ktoś? 
    • Przez Myszyniec
      Witam. Przy załączeniu się siatki owijania spada ciśnienie na zegarze. Pomoże ktoś ?
    • Przez Kuba84241
      Witam mam pytanie co do panela sterowania w Claas Variant 280 rc.            Kiedy włączę komputerek to wszystko działa po około 30 sekundach panel gaśnie i prąd w prasie się odłącza.
      Czy tak powinno być czy nie. A jak nie to jaka może być przyczyna.
      Z góry dzięki.
       
       
    • Przez gr_rat
      Jak wyciągnąć wałek gumowy podający siatke w variant 280 , czy trzeba odkręcić boczna ścianę ? 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj