piotrp88

Kupię przedłużkę do tura c-330/360

Polecane posty

piotrp88    172

Witam

Kupię w rozsądnej cenie przedłużkę do tura na linkę. Jej gabaryty pozwalają jeszcze na wysyłkę kurierem, więc gdyby kupujący był skłonny to opakować w jakiś karton to odległość jest nieistotna. Kuriera zamówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez michal12301
      Witam. Jaki ciągnik polecacie do tura w tym przedziale mocy?
    • Przez ukaszMeller
      kupiłem tura FAUCHEUX F2 ale bez joysticka wie ktos gdzie mozna go kupic, joystick elektryczny 3 sekcyjny, tur jest sterowany elektrozaworami ktore sa umieszcone na turze,
    • Przez jedrus2020
      Witam jestem w trakcie budowy tura do 60. Tzn kompletowania części. Rzecz stanęła na siłownikach. Na allegro jest dość duża rozpiętośc cenowa. Od 200 zł produkcji polskiej do praktycznie 500 za sztukę. Tur byłby używany głownie do wożenia podłoża popieczarkowego czyli swojego rodzaju torfu. Więc nie miałby zbyt ciężko. Z tego co się orientowałem jeśli chodzi o seryjne sprzedawane tury to mają one siłowniki skraw-met ale nie mogłem znaleźć żadnej oferty cenowej tej firmy. Może polecicie coś za przystępną cenę?
      Jaką dużą łyżkę można zrobić do tura żeby zbytnio nie obciążać przedniej osi? Jakie ona powinna mieć wymiary?
    • Przez luki2104
      Witam planuje zakupy ma być to główny Ciągnik w gospodarstwie pracę jakie ma wykonywac to :
      Praca z ladowaczem (ładowanie obornika, ubijanie kukurydzy i sianokiszonki)
      Uprawa ziemi (głównie orka )
      Zależy mi żeby był to ciężki traktor, powierzchnia gospodarstwa to 35ha posiadam już 4 inne ciagniki
    • Przez DawidWsik
      Witam posiadam adaptację do ciągnika Renault Ares 546RZ. Mogę sprzedać sam rozdzielacz z dżojstik w niższej cenie. Wszystko sprawne zdemontowane z ciągnika. 
      https://www.olx.pl/oferta/adaptacja-tura-do-mailleux-mx-120-CID757-IDmeJSI.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj