Polecane posty

kamil800    0

Witam

Jakiś czas temu przestało mi rozłączać przedni napęd, elektrozawory itp. wszystko sprawne wiec odkręciłem sprzęgło przedniego napędu i tam na walku wypadła ta zaślepka od przeciwnej strony niż frez. Została zamontowana i po 2 tygodniach znowu ten sam objaw. Zdejmuje sprzęgło ale tym razem wyrwało ten duży gumowy oring przy tarczkach, zakupiłem go, złożyłem i działało, po około miesiącu znowu to samo, rozbieram sprzęgło lecz tym razem w nim wszystko jest ok, wałek zaślepiony, oringi cale. Złożyłem to do kupy ale i tak nie działa. Elektrozawory są sprawne. Podłączyłem elektrozawór od przedniego napędu na ostro i odkręciłem ta rurkę co idzie do sprzęgła przedniego napędu i słabo tam leci ten olej, jak to powinno być? czy tam powinno być wysokie ciśnienie? czy właśnie ma tak sobie spokojnie lecieć?

Edytowano przez kamil800

markus1    2

Jesienią wywaliło mi tą zaślepkę,okazało się na wałku są dwa metalowe pierścienie (takie jak tłokowe np. przy motorze) jeden z nich był mocno wytarty i pęknięty wtedy ciśnienie idzie nie tam gdzie trzeba i wypycha.Ciśnienie 17 bar,gdy brak ciśnienia napęd załączony,gdy ciśnienie jest napęd rozłączony.

kamil800    0

Wiem, ze sa te pierscienie ale u mnie sa cale. 17 bar tam ma byc? A jak odkrecilem ta rurke to jakos tak wolno ten olej tam leci. Ale z drugiej strony skoro tam jest 17 bar to jak niby siedzi ten nit/zaslepka na walku? Az tyle wytrzymuje? 

Wiadomość z agroFakt.pl

markus1    2

17 bar to nie tak wiele obwód niskiego ciśnienia(sprzęgło,wom,przedni napęd,blokada,hamulce.dynashift,i chyba wspomaganie)Innych pomysłów brak.

kamil800    0

Wczesniej cale sprzeglo wygladalo ok. Zobaczymy. Czy jest mozliwosc, ze przed elektrozaworem cos sie przyblokowalo i za male cisnienie tam idzie? Bo wszystko inne dziala jak ta lala 

Edytowano przez kamil800

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Szczepek81
      Witam czy ktoś posiada Masseya 6499 proszę o opinie ,mogę kupić z rocznika 2012 4000 mg za około 175 tys złotych czy to dobra cena ? Pozdrowienia i proszę o opinie 
    • Przez Szczepek81
      Witam czy ktoś posiada Masseya 6499 proszę o opinie ,mogę kupić z rocznika 2012 4000 mg za około 175 tys złotych czy to dobra cena ? Pozdrowienia i proszę o opinie 
    • Przez Szczepek81
      Mam do kupienia Masseya 6499 rocznik 2012 ,4000 mg jak oceniacie ten model i ile może kosztowac ?Ogólnie jest bardzo zadbany cena 175 tys czy się oplaca?
    • Przez damian7331
      Witam, robił ktoś już kabinę do swojego kombajnu zbożowego? Posiadam mf'a 440 bez kabinki a przydała by się... Ciężko jest kupić oryginalną kabinę... Myślę nad zrobieniem takiej z nawiewami i aby to ładnie wyglądało i spełniało swoje zadanie... Pozdrawiam.
    • Przez Szczepek81
      Witam mam pytanie odnosnie Masseya 6499 deyna 6 z 2012 roku czy ktoś posiada taki traktor i mógłby coś na jego temat napisac.Jak sprawuje się skrzynia i czy sa awaryjne bo mam okazje kupić ma na zegarze 4000 mg 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.