Polecane posty

cześć  muszę kupić  smarownice pneumatyczna  wkładaną do wiadra 12 l    zasilaną pneumatycznie  

budżet  do 1000zł  

używana  będzie  do smarowania  sprzętu  budowanego w firmie 

używa  ktoś  może  takiego sprzętu  ? i chciałby  polecić  konkretny model ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadek9    186
Ja od kilku lat mam taką zwykłą chińską ale nie wkładaną do wiadra tylko że zbiornikiem 12l chyba i przewód 5m używam do koparki ładowarki i wszystkiego innego działa szybko i jak narazie bez awarii a kosztuje nową coś ok 350zl może 450zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Też mam taką jak kolega wyżej i daje radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomcio123   
Gość tomcio123
Potrzebuję dobrej smarownicy nożnej. Do około 1000zł. Na allegro jest mnóstwo ofert, ale wiadomo wszystko made in PRC. Nawet smarownica Rassm co kosztuje ponad 1000zł wygląda identycznie jak inne za 300. Podpowie ktoś co wybrać w tej cenie aby miało zbiornik około 13l. Do tej przewidzianej kwoty mogę dorzucić parę zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zorak
      w myśl zasady "kto smaruje ten jedzie"
      najpopularniejsze to wiadomo te ręczne i najbardziej praktyczne gdyż smarujemy nawet na polu ale ile trzeba się namachać ojjjj. Chcę zamówić pneumatyczną - a dokładnie coś takiego
      http://www.allegro.pl/item387130785_smarow...romocja_fv.html
      i tu moja prośba - jeśli ktoś używa to czy sprawdza się w codziennej pracy, wady, zalety. Czy smar pod ciśnieniem nie wypływa na zewnątrz (pomiędzy końcówką a kalamitką).
      Ogólnie dyskusja otwarta o różnego rodzaju smarownicach.
    • Przez ciapekc328
      Od czego zacząć remąt ? Wie ktoś coś na ten temat
    • Przez zyz1o
      witam powiedzcie mi jakie kupujecie glowki to swoich smaronic bo u nas sprzedaja jakies niby firmowe ale pocisniesz z 10 kalamitek i sie rozwala tzn strodek w tej glowce nie trzyma jakos rozchodzi sie na boki wiec wezdzie cos mi doradzcie
    • Przez frytkowski82
      Witam, zakupiłem jakiś czas temu smarowniczkę (producent to chyba agroma). Jest to mini smarowniczka do narzędzi ogrodniczych, niestety nie działa. Po nałożeniu do środka smaru nie tłoczy go. Czy może źle jest złożona (w załączeniu zdjęcie )? Smar nakkładam do obudowy smarowniczki (na zdjęciu ciemnoniebieska)
      http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/db277a3f530d8207.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj